יום שלישי , אפריל 7 2020

ההחלמה שלי

חגית נאוי עמבר, איבדה את בנה עומרי למחלה ארורה, מאז כותבת מדי שבוע תובנות חיים

Omriki – אמהות למען נוער ע"ש עומרי ליג'י ז"ל

עומרי יקיר ליבי
מה שלאחד נראה קשה, לשני מרגיש הזדמנות, לצמוח מתוך הקושי. פרוייקט ההנצחה שלך, הוא פרוייקט ההחלמה שלי.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


כשבחרתי בין לוותר על חיי ועל עצמי אל מול אובדנך לבין להמשיך ולהתמודד, מהר מאוד הבנתי שכדי להמשיך לחיות באיכות חיים, אצטרך אותך איתי, לידי, הרי חיי אינם חיים בלעדיך.  ומאחר והמציאות היא שמכתיבה, נעלמת לי כהרף עין, בעודך בחור צעיר ויפה מראה.

אני בחרתי להמשיך, להמשיך כשאתה איתי, מאוחד בנשמתי, הרי מסביבי ימשיכו לגדל ולגדול, להצליח ולטעות, לעשות ולעשות ואיך תצליח אתה?, אני אעשה זאת בשבילך, לשנות, לתקן, לטעות, לעזור ולצמוח. קבוצת אימהות על שמך, פרוייקט ההנצחה שלך היא התשובה שלי לעצמי, אימהות שיעזרו לי להמשיך לגדל אותך, פרוייקט ההחלמה של נפשי.

Omriki – אמהות למען נוער ע"ש עומרי ליג'י ז"ל

בשבוע האחרון omriki קבוצת אימהות, שלחה ללוחמים בני עירנו, תיקים מלאים בשפע של אהבת אדם, עם שפע מוצרים שלהם היו זקוקים הלוחמים.  בערב שבו ארזנו את התיקים, ישבתי והתבוננתי, התרגשתי, אתה גדל בתוך הבית, אתה שותף, נעלמתי, יושבת ומתבוננת בחבריי ורואה אותך צומח, גדל, מתפתח, ראיתי אותך בכל שקית שנפתחה, בכל מעטפה שנספרה, בעצם כל אדם שתרם לקבוצה, נתן לי תקווה, אמר במעשים וללא מילים, אני מאמין בפרוייקט, אני מחבק ונותן מהלב לגדל את עומרי ואתה צומח ואני מחלימה.

עומרי יקר שלי

ביום חמישי האחרון נשלחה אליי הודעה מאחד הלוחמים וכך כתב ל:
״היי זה ……….. רק רציתי להגיד לך תודה! על המתנה (התיק עם כל התכולה שלו) כיף לדעת שיש אנשים טובים כמוך וכמו העם הזה זו אחת הסיבות לכך שאני גאה ואוהב לשרת בצה״ל, תודה״.

כל כך התרגשתי, המילים שלו היו שוות עולם עבורי, אנשים טובים. מצדיעה לך לוחם יקר, החסר שלך היא הדרך שלי להמשיך לגדל את עומרי בני בכורי, החסר שלך היא הדרך שלי להחיות את מה שכבר אי אפשר. ולכם אנשים טובים תודה מעומק הלב על התמיכה ושיתוף הפעולה, בכל אחד מכם יש חלק בהחלמה של ליבי.

הנתינה לאחד היא ההחלמה של מישהו אחר

Omriki – אמהות למען נוער ע"ש עומרי ליג'י ז"ל

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

התראה

בעקבות המצב הבטחוני – הנחיות פיקוד העורף בעת הישמע אזעקה