יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / 15,000 צפיות – סרטון הקמפיין של המורה לקולנוע הפך לוויראלי

15,000 צפיות – סרטון הקמפיין של המורה לקולנוע הפך לוויראלי

אלירן אליה, המתמודד על מקום במועצת אור יהודה, מקווה למנף את הצלחת הווידאו שפורסם בפייסבוק וזכה ליותר מ-15,000 צפיות ביומיים בלבד

אלירן אליה
יו"ר סיעת 'קול העיר', רשימת הצעירים של אור יהודה, אלירן אליה, התפרסם הרבה בזכות סרטו המצליח ועטור השבחים, "מוטלים בספק". בין הרצאה להרצאה מסביב לגלובוס, אליה הוא גם ואולי לפני הכל מורה לקולנוע בתיכון "יובלים" בעיר.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  –חדשות אור יהודה  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


לאחרונה, פירסם אליה סרטון קמפיין לקראת הבחירות, בו הוא מתמצת את מטרות הסיעה תוך כדי שילוב סצנות מסרטו המפורסם. בנוסף, אליה, יליד אור יהודה, מספר כיצד הוא וחברי סיעתו יעשו למען הקהילה. הסרטון שפורסם בפייסבוק הפך לוויראלי בתוך ימים ספורים, והספיק לחצות את רף 15,000 צפיות. אליה, שמתמודד כאמור על חברות במועצת אור יהודה, מקווה למנף את האהדה לה זכה הסרטון, זאת  כדי קבל מספיק קולות על מנת להיכנס למועצת העיר.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה


בשבוע החולף נתקל המורה לקולנוע במכשול לא צפוי בדרכו למועצה, זאת לאחר שגילה כי תלמידיו צפויים לשהות במסע בפולין במועד הבחירות. כ-100 תלמידים שיחסרו ביום הבוחר עשויים להטות את הכף לכאן או לכאן בספירת הקולות הגורלית כ"כ עבור אליה. טרם התקבלה תשובה האם מועד המסע יידחה או לאו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איתי מרגי ז"ל

בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה