יום ראשון , אוגוסט 19 2018
דף הבית / סקר אונו NEWS – עוזי אהרון מוביל באור יהודה

סקר אונו NEWS – עוזי אהרון מוביל באור יהודה

הסתיים סקר הבחירות הראשון של אור יהודה, 1240 גולשים הצביעו. הזוכה הגדול סגן ראש העיר עוזי אהרון שכלל לא הצהיר כי רץ לראשות. ראש העיר ליאת שוחט במקום השני ועופר בוזי במקום השלישי

סקר בחירות אור יהודה
סקר בחירות מרץ 2018

סקר הבחירות הראשון של אתר אונו NEWS מאפשר הצצה לאהדה ורחשי הציבור בקשר לאישי הציבור ובעלי התפקידים שהוצגו בסקר. מספר שיא של 1240 גולשים לקחו חלק בסקר והצביעו לשאלה, במי הייתם בוחרים להיות ראש העיר הבא של אור יהודה?. במשך 48 שעות הצביעו תושבים רבים עבור המועמד אותו היו רוצים לראות על כיסא ראש העיר ביום הבחירות 28 באוקטובר 2018.
סקר אור יהודה
בסקר הוצגו שישה מועמדים שנבחרו על ידי אתר אונו ניוז, חלק מהם הציגו מועמדות לראשות העיר בעבר, חלק נושאי תפקידים רשמיים, בהמשך יתבצעו סקרים נוספים. במשך 48 שעות הצביעו תושבי העיר עבור המועמד המועדף עליהם, כל אחד יכול להצביע רק פעם אחת. והתוצאות לפניכם:
סקר בחירות אור יהודה
סגן ראש העיר עוזי אהרון עם 50.7% מקולות המצביעים במקום הראשון, ראש העיר ליאת שוחט במקום השני עם 30.9%, חבר המועצה עופר בוזי, מי שהתמודד בעבר מול ליאת שוחט והפסיד, במקום השלישי 10%. במקום הרביעי חברת המועצה ננן חן עם 3.2%. סגן ראש העיר אפי גוטמן במקום החמישי 2.9%. וניסים עזרא מי שהתמודד בעבר לראשות העיר במקום האחרון עם 2.3%.

הסקר ביוזמת אתר החדשות אונו NEWS הוא אינו מדגם מייצג ולא נעשה על ידי חברת סקרים. הסקר לא התבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור.
סקר אור יהודה

2 תגובות

  1. ליאת תיקח בגדול.היא הכי מתאימה ומוכיחה זאת יום יום

    • אור יהודה מחשבת מסלול מחדש ובוחרת באיש שכל כולו למען תושבי העיר, ללא יוצא מן הכלל. עוזי לראשות העיר זה ברור!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הצמרת הפוליטית של העיר בחתונת השנה

הצמרת הפוליטית בחתונה באור יהודה

מאמינים ושמחים באור יהודה. ראש העיר, בכירי העירייה, רבני העיר ומאות מתושבי אור יהודה חגגו …