יום שני , אפריל 12 2021
דף הבית / חדשות חמות / דירה עם בשורה: מהו טרנד הנדל"ן שעתיד לשנות את פני העיר?

דירה עם בשורה: מהו טרנד הנדל"ן שעתיד לשנות את פני העיר?

2020 היא שנה לא רגילה. הרבה דברים שהיינו רגילים אליהם השתנו, שנה זו מסמנת גם שינויים חדשים ומרעננים בתחום הדירות.
הגל הראשון והשני הובילו הרבה משפחות להבין את הצורך בדירות גדולות ומרווחות. המון אנשים שנאלצו לעבוד בביתם, הבינו את חשיבות המרחב והחדר הנוסף, ולכן, המגמה החדשה היא לקנות דירות מרווחות עם אפשרות לעצב משרד ביתי.

פרוייקט אאורה ביהוד. צילום: ברק ברינקר
פרוייקט אאורה ביהוד. צילום: ברק ברינקר

בעיריית יהוד מונוסון לא נחים לרגע, בשנים האחרונות עוברת העיר תהליך של שינוי והתחדשות ובכל תהליך כזה, ישנם פרויקטים בולטים, המבשרים על המגמה של שינוי פני העיר. אחד מהפרויקטים האלו, זהו פרויקט הגנים התלויים של אאורה.

הגנים התלויים היא שכונה שהולכת ונבנית בקצב מסחרר, וכעת מגיעה לשלביה האחרונים. השכונה, אשר כוללת חמישה עשר בנייני מגורים, וכ-900 יחידות דיור, מאוכלסת על ידי תושבי יהוד שהשתדרגו ברמת חייהם, משפחות צעירות של רופאים, אנשי היי טק וחינוך, שזיהו את הפוטנציאל המתפתח .הדירות בפרויקט מאופיינות במרפסת רחבת ידיים, בה משולבת גינה עם מערכת השקיה סולארית. השילוב בין אורבניות, צמחייה ירוקה ואיכות חיים הוכח כמנצח.

בחברת אאורה, מתכננים להשלים את שלבי האכלוס האחרונים של שכונת הגנים התלויים במהלך השנה הקרובה. ההזדמנות לרכישת הדירות האחרונות קיבלה חיזוק לאחרונה, עם מס הרכישה שירד ונתן לעוד משפחות הזדמנות לשפר את הדיור הקיים וגם להרוויח בעתיד מהתשואה שעתידה לבוא. הטבות המס, יחד עם ההתאמה לחיים בצל נגיף הקורונה,הופכות את הדירות הגדולות, על ששת חדריהן, למצרך מבוקש, ובאאורה מבינים כי טרנד זה נמצא כאן על מנת להישאר.

בשיחה שקיימנו עם גילי אפי, מנהל המכירות בפרויקט הגנים התלויים ביהוד, ניסינו להבין מה גרם לדירות גדולות להפוך למצרך מבוקש."אנו מזהים עלייה בביקוש לדירות גדולות. הגמישות שלנו באאורה להתאים את הדירה המתאימה לכל לקוח באזורי ביקוש גבוהים באזור המרכז הוא יתרון משמעותי שיש לנו על פני המתחרים. ביהוד מונוסון, משפחות רבות שמגיעות למשרדינו הבינו בזמן הקורונה את החשיבות של מרחב המחייה בביתם, ואת היתרונות הגלומים בעבודה מהבית. גם ההטבות וההזדמנויות שיש עכשיו במשק מסייעות לכך. מלבד משפחות, מאז ירד מס הרכישה אנחנו רואים גל חזק של משקיעים שמתעניינים בפרויקט ומתלהבים מהמיקום האטרקטיבי שלו".

"למשקיעים חשובה התשואה, אבל גם הם מזהים את הצורך בחדר השישי, שיכול לשמש כסלון נוסף, חדר שינה לאורחים, משחקייה לילדים וכמובן חדר עבודה. גם ההבדלים במחירים בין דירת 5 חדרים ל-6 מאוד הצטמצמו ולכן הביקוש לדירות אלו גבר".

אאורה הגנים התלויים. אאורה
הדמיית פנים. קרדיט:viewpoint

רוכשי הדירות בפרויקט זיהו את הפוטנציאל הגלום בשכונה,"יהוד היא עיר מרכזית קרובה ונגישה לעיר תל-אביב, ועם השנים יהוד החלה להתפתח ולשנות את פניה לטובה", מספרת עינת עבדו, אשר רכשה לאחרונה דירה בפרויקט אאורה הגנים התלויים."בחרנו בפרויקט של אאורה  – לאחר שבחנו מספר פרויקטים באזור והכי התרשמנו מנראות הבנייה של אאורה. הדירות בפרויקט הן בסטנדרט הגבוה הן מבחינת בנייה והן מבחינת רמת האבזור של דירת קבלן".

הבחירה בגנים התלויים היא לא רק בשכונה חדשה, אלא גם בעיר שחושבת קדימה. לפי נתוני הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, יהוד-מונוסון במקום השני בארץ בהוצאת היתרים בפועל לפרויקטים של התחדשות עירונית, כך שאת השינוי בשטח נוכל להרגיש בשנים הקרובות.

"כל אזור ליבת העיר נמצא כרגע בשלבי תכנון שונים אשר יהפכו את האזור הוותיק לחדש ומעודכן, יוסיפו יחידות דיור רבות, אומרת ראש המנהלת להתחדשות עירונית, האדריכלית ענת לרנר."מה שמאפיין את ההתחדשות ביהוד מונוסון היא תכנון מוקדם שנעשה לאחר בחינה כוללת של צרכי התושבים והעיר. כל הפרויקטים שעתידים לצאת לפועל עונים על הדרישות האלה, מה שמבטיח שהשינוי יהיה גדול וישרת קודם כל את התושבים".

אדריכלית ענת לרנר . צילום עיריית יהוד מונוסון
אדריכלית ענת לרנר. צילום עיריית יהוד מונוסון

תחילת פעילותה של הרכבת הקלה והקו הסגול בשנים הקרובות תקרב את יהוד מונוסון עוד יותר אל מתחמי התעסוקה הגדולים, תמשוך תושבים ועסקים חדשים ותאפשר למשפחות לוותר על הרכב השני. הקורונה שינתה את הצורה בה אנחנו חיים, והמרחב של הדירות הגדולות ישחק תפקיד משמעותי בשנים הבאות. באאורה ישראל ובעיריית יהוד מונוסון כבר מוכנים. מה איתכם?

אאורה הגנים התלויים יהוד

 

תגובה אחת

  1. מעניין מאוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

זהירות, נחש (תצלום אילוסטרציה canva)

זהירות, נחש: כך תתמודדו בהיתקלות עם הזוחל