יום שני , יולי 13 2020
דף הבית / בני הנוער באור יהודה תפסו פיקוד על העירייה

בני הנוער באור יהודה תפסו פיקוד על העירייה

במשך מספר שעות איישו חברי מועצת הנוער העירונית את התפקידים המרכזיים בעירייה ובמתנ"ס, היו מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות, קיימו דיונים על נושאים שעל סדר היום ולמדו מקרוב על העשייה העירונית.

יום נוער באור יהודה

במסגרת שבוע החינוך באור יהודה, קיימה העירייה את יום חילופי השלטון המסורתי שבמסגרתו מתלווים בני נוער במועצת הנוער אל בעלי התפקידים המרכזיים בעירייה ובמתנ"ס, ולוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות. במסגרת היום המיוחד, בני הנוער הוצמדו על ראש העיר, סגני ראש העיר ומנהלי האגפים והמחלקות, ובכך היו שותפים לדיונים השוטפים שהתקיימו במהלך היום ולמדו מקרוב על העשייה העירונית.

ליאור גאולה, יו"ר מועצת הנוער, התלוותה ביום הזה אל מקבילתה, ראש העיר, ליאת שוחט. גם לסגני ראש העיר, אפי גוטמן ועוזי אהרון, התלוו בני נוער שנלוו לסדר היום העמוס ונכחו בפגישות החשובות. בנוסף, כל בעלי התפקידים התמודדו עם סוגיה חשובה שעל הפרק: כיצד מעצימים עוד יותר את בית ספר יובלים כדי לאפשר לאחוז גבוה יותר של בני נוער להישאר ללמוד בו.

הדינמיקה שלוותה ליום הזה כללה פגישות ושיחות רבות בין בני הנוער שכאמור "מילאו" את התפקידים הרשמיים, ועל כן הם נדרשו לספק עצות ולטפל בסוגיה בצורה המקצועית ביותר. בסיום היום התקיים מפגש סיכום שבמסגרתו הציגו בני הנוער את אופן הטיפול בנושא, והתקיים דיון פורה שבמהלכו שמעו בעלי התפקידים את התחושות של בני הנוער לגבי סוגיות בוערות בתחום.
יום נוער באור יהודה

ראש העיר, ליאת שוחט, פנתה אל בני הנוער, ואמרה להם: "אין ספק שהעובדה שאתם כאן מעידה על כך שחשוב לכם להיות מעורבים, וזה כבר דבר חשוב. בכל מקום שבו קיים צומת החלטות, חשוב לי לשמוע אתכם ולהביא את דעתכם לפורומים החשובים שבהם נקבעות ההחלטות. אני רוצה לברך אתכם להמשך עשייה פורייה למען בני הנוער בעיר ובכלל כחלק מההתנדבות שלכם במסגרות השונות".

ליאור גאולה, יו"ר מועצת הנוער שתפסה את מקומה של ראש העיר, סיכמה: "למדתי מהיום הזה עד כמה זה לא פשוט להיות במרכז קבלת ההחלטות. זה מאוד לא פשוט לנהל עיר, אבל אין ספק שזו משימה מאתגרת שלמדתי ממנה המון".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

לידר גני תקווה

גני תקווה – מפעילי חוגים לא יעברו בין בתי ספר