יום שלישי , אוקטובר 20 2020
דף הבית / גני תקווה / גני תקווה – תלמידי יובלים יחתמו על אמנת זכויות התלמיד

גני תקווה – תלמידי יובלים יחתמו על אמנת זכויות התלמיד

השבוע התקיים מפגש מיוחד של תלמידי בי"ס "יובלים" בגני תקווה עם חברת הכנסת ויו״ר הוועדה לזכויות הילד ד״ר יפעת שאשא ביטון ועם הממונה על זכויות התלמיד במשרד החינוך הגברת טובה בן ארי

חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון

המפגש התקיים במסגרת "בוקר של למידה" בנושא זכויות הילד בהובלת הצוות החינוכי של ביה"ס והנהגת ההורים. במסגרת תהליך הטמעת אורחות החיים בבית ספר ״יובלים״ בגני תקוה, לומדים התלמידים מזה מספר שבועות את זכויות הילד והאחריות האישית כלפי מימוש הזכויות שלהם ושל הזולת.
המפגש המרגש נפתח בשיר ״יד ביד״ בביצוע מקהלת בית הספר ומקהלת דיירי מגדלי הים התיכון שם התקיים המפגש. במפגש הוקרן סרטון המציג את הלמידה בנושא, הגב' טובה בן ארי סיפרה על תפקידה כממונה על זכויות התלמיד, וחברת הכנסת הסבירה לתלמידים על זכויותיהם וחשיבות השמירה על זכויות האחר.
מנהלת בית הספר יערית חן סיכמה את האירוע המרגש ואמרה: ״אנו פועלים ללמד את ילדינו את זכויותיהם ובד בבד להדגיש את גבולות הזכויות ואת האיזון הנדרש בחברה בעת התנגשות בין זכויות שונות, תוך דיון בקשר ביניהן. חשוב לנו שהתלמידים יהיו שותפים ואזרחים צעירים בקהילה בעלת זכויות ואחריות. הרעיון העיקרי הוא החשיבות של עידוד התלמידים לפתח עמדה אקטיבית ולהפוך לחלק מתהליך קבלת ההחלטות, שהמילים זכויות, אחריות ואיזון יהפכו לחלק אמיתי בחייהם של הילדים, חלק מהוויתם היומיומית״.
ביום שישי במפגש חגיגי בנוכחות ההורים יחתמו ויתחייבו כל תלמיד ותלמידה על האמנה הבית ספרית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

נחש (צילום pixabay)

נחש נצפה סמוך לגינת משחקים במונוסון