יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / כללי / יוצאים לדרך: הושבעה מועצת העיר החדשה של יהוד-מונוסון

יוצאים לדרך: הושבעה מועצת העיר החדשה של יהוד-מונוסון

בשבוע שעבר, ביום הנר החמישי של חג החנוכה, התקיים ביהוד-מונוסון טקס ההשבעה המרגש של מועצת העיר החדשה בראשותה של ראש העיר יעלה מקליס.

יהוד מונוסון - מועצת העיר החדשה של יהוד-מונוסון הושבעה בטקס מרגש במיוחד

לטקס הגיעו מאות תושבים ותושבות כדי לברך ולהתרגש ביחד עם נבחריהם. הטקס נפתח בפרידה מרגשת מחברי מועצת העיר שלא נכנסו למועצת העיר החדשה והגיעו לטקס: משה לוי, גד מילר ועוזי יצחק. ראש העיר איחלה הצלחה בהמשך הדרך גם לחברי המועצה היוצאים שבחרו שלא להגיע לטקס: יצחק פינקר, ורדי בושרי, קרן לאופר ברנר, דוד ריעני, נתן בז'ה ודורית חגי. רגע לפני השבעת חברי המועצה החדשים, עלה לבמה הרב שמעון ויינר להדלקת נר חנוכה חמישי שבירך את כל הנוכחים בהצלחה ועשיה ברוכה למען העיר יהוד-מונוסון ותושביה.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה – אתר החדשות של בקעת אונו


יהוד מונוסון - מועצת העיר החדשה הושבעה בטקס מרגש במיוחד

בזה אחר זה עלו חברי מועצת העיר יהוד-מונוסון לבמה כדי להישבע אמונים ולהצהיר על כוונותיהם הטובות למען העיר ותושביה: ראשונה עלתה ראש העיר הנבחרת שניצחה בבחירות שהתקיימו בעיר וממשיכה לקדנציה נוספת בתור מי שעומדת בראש העירייה, יעלה מקליס ולאחריה כל נבחרי הציבור: בן ציון רזניק, אלי גרינמן, יוסי חזן, שימי בונפיל, ויקטור ג'נח, ערן קקון, שמואל רוטמן, אורי שנהר, הדר מימון, יפעת זמיר, אמנון סעד, ליאור גלבוע וחיים מימון. ראש העיר לשעבר שהפסיד למקליס בבחירות האחרונות והודיע על פרישתו מהמערכת הפוליטית, יוסי בן דוד לא הגיע לטקס ההשבעה.

לאחר הטקס החגיגי, התכנסו חברי מועצת העיר הנכנסת לישיבת המועצה הראשונה, במהלכה אישרו חברי מועצת העיר את סגני ראש העיר: אלי גרינמן ושימי בונפיל וכן את מנכ"לית העירייה, שירה דקל-כץ המכהנת בתפקיד מזה כשנתיים.

יהוד מונוסון - מועצת העיר החדשה הושבעה בטקס מרגש במיוחד

ראש העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס נשאה דברים במהלך טקס ההשבעה ואמרה כי: "אני שמחה שכולכם באתם לכאן הערב כדי שנוכל להכריז יחד שהבחירות נגמרו. כידוע לכם, כולנו רתומים להצלחתה של העיר יהוד-מונוסון שבחרה להמשיך ללכת ישר וקדימה בדרך להפיכתה לאחת הערים המובילות בישראל.


יעניין אותך גם –

יהוד-מונוסון: מירוץ הלפיד הרביעי לזכר נופלי העיר יצא לדרך עם מאות משתתפים

סוף מסלול: המחזור הראשון של "התחדשות עירונית"


מובילה בחינוך, בתרבות, בהתחדשות העירונית, בחיי הקהילה, באיכות הסביבה, בפנאי ובכל תחומי החיים החשובים לכם, התושבים. יהוד-מונוסון הנה עיר משגשגת כלכלית ויציבה מבחינה כספית, עיר מסודרת ומתוכננת למען כל תושביה, ללא יוצא מן הכלל. כל חבר מועצה שיושב כאן היום נשלח על ידי חלק מהציבור ביהוד-מונוסון ומהווה עבורי שליח של חלקים באוכלוסייה המגוונת והנפלאה שלנו. כראש העיר אני מתכוונת לחבר את כל תושבי העיר ולפעול למען החיבור והאחווה בין כל קצוות העיר ואפעל למען כל התושבים ביהוד-מונוסון ללא יוצא מן הכלל.

יהוד מונוסון - מועצת העיר החדשה הושבעה בטקס מרגש במיוחד

יהוד-מונוסון עלתה בחמש השנים האחרונות על המסלול הנכון אחרי שמועצת העיר בראשותי שינתה כיוון והציבה את התושבים בראש סדר העדיפויות. דאגנו לפיתוח והנחת תשתיות ברחובות העיר, שיפצנו רחובות ששנים לא נגעו בהם, סללנו 400 מקומות חנייה חדשים, חנכנו את מסוף התחבורה והקו הפנימי הראשון בעיר, העלינו את ההשקעה בכל תושב בעשרות אחוזים ויצרנו איכות חיים אחרת, טובה וראויה לכל תושב ותושבת ביהוד-מונוסון.


עוד הוסיפה מקליס: "מילה המפתחת בחמש השנים שחלפו ובאלה הבאות עלינו לטובה היא "יותר". יותר לטובת התושבים הנפלאים שלנו, יותר השקעה בחינוך, יותר שירות עירוני טוב ומיטיב, יותר הבנה של הצרכים והתאמת דרכי פעולה, יותר מקצועיות מצד הנהלת העיר ונציגי הציבור, יותר השקעה והבאת תקציבים ליהוד-מונוסון, יותר בכל רמה אפשרית בשיפור פני העיר. אני גאה במה שהשגנו עד היום אבל יודעת שזו רק תחילת הדרך ושיש הרבה מה לשפר ולהמשיך לעשות בעיר בכל התחומים כדי לתת לתושבים, לילדים ולנוער את העיר האופטימלית המגיעה להם. זה מה שאנחנו הולכים לעשות כולנו ביחד בשנים הקרובות. ותאמינו לי – זה אפשרי!"

מקליס סיכמה את דבריה וציינה כי: "אנו יוצאים היום לדרך ארוכה שבראש מעייננו העיר יהוד-מונוסון והצלחתה. אני מקווה ומצפה שהקדנציה תתאפיין בעשייה, בכיבוד האחד את השני גם במחלוקות ובחשיבה תמידית על התושבים שלנו שנושאים אלינו עיניים בכל יום ומצפים שנשפר את איכות חייהם ונגרום להם להתגאות בעיר שהם גרים בה. חובתנו למלא את מבוקשם, יש לנו רק יהוד-מונוסון אחת. בואו נצעיד אותה יחד אל עתיד טוב יותר ונעמוד חזקים מול האתגרים המצפים לנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סטודנטיות לתואר ראשון ומצד שמאל- ליאת רובין מצטיינת דיקן, עובדת נפגשים מרכזים קהילתיים

מכללת אור יהודה מבית "נפגשים": מצטייני הדיקן לשנת 2019