יום שני , יולי 6 2020
דף הבית / לא היה כלום כי אין כלום

לא היה כלום כי אין כלום

מערכת הבחירות בגני תקווה - שני המתמודדים לראשות המועצה בדרכם לבית המשפט. ראש המועצה תבעה את המתמודד מולה על לשון הרע. הוא מכחיש את הטענות וטוען - "תביעת סרק, נחייב אותה בהוצאות משפט"

יניב שחר
יניב שחר

ראש מועצת גני תקווה ליזי דלריצ'ה הגישה תביעת לשון הרע על סך 75 אלף שח כנגד יניב שחר המועמד לראשות המועצה, בעקבות פרסומים בעיתון פולטי שהפיץ. כעת נחשף כתב ההגנה של יניב שחר, אשר מכחיש בתוקף את הטענות

לקריאת כתב ההגנה – לחצו כאן


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בפתח כתב ההגנה מציין עורך דינו של שחר, שלומי חיימוב, כי מדובר בתביעת השתקה מובהקת- "בפני בית המשפט הנכבד לא יותר מתביעת סרק, תביעת השתקה מובהקת שנועדה לשלול מהנתבע את זכותו להשמיע דעותיו והתנגדותו כנגד התובעת במסגרת הזכות לחופש הביטוי המוקנית לו, וכן למנוע ממנו, באמצעות תביעה זו, להתמודד מולה באופן לגיטימי לקראת מערכת הבחירות הקרובה".
בחירות בגני תקווה

 

לכתבות נוספות
ראש מועצת גני תקווה: "החלטתי לתבוע באופן מידי את ״המפיץ״ של הלכלוכון הזה"

לפני הקלפי – נפגשים בבית המשפט


"תביעה מסולפת וכוזבת"

"כתב התביעה הוצג והוגש באופן מסולף, כוזב, תוך עיוות מציאות, ציטוט חלקי, שגוי ומטעה, של הצגת דברי הנתבע. עסקינן למעשה בכתב תביעה כה מוטעה ההופך על פיהם את האירועים אשר אירעו במציאות העובדתית, מכיל אינספור סילופים, חצאי אמיתות, הוצאת דברים מהקשרם, תוך אי הצגת מסמכים מהותיים בכתב התביעה".

בחירות בגני תקווה

"כשלים, מחדלים, מינוים לא כשרים"

הנתבע פרסם את ביקורתו והתנגדותו להמשך מועמדותה של התובעת לתפקיד ראשת המועצה והציג את הכשלים, מחדלים, ונושאים נוספים הנוגעים למעשיה של התובעת. החל ממינויים לא כשרים, עובר לחריגה מתקציב אחזקה ועלות הרכב שאושרה לתובעת, וכלה בזכאותה של התובעת לתואר ראשון ממוסד אקדמי כזה או אחר, וכן על ה"טעות סופר" שנפלה בעת הצגת התובעת כבעלת תואר ראשון נחשב ונחשק בחשבונאות ומנהל עסקים מהמכללה למנהל כשבפועל באמתחתה תואר אחר, מדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

2 תגובות

  1. ליזי הודיעה שהיא גם תנקוט באמצעים גם נגד אונו ניוז.

  2. ראיתי אנשים מתהפכים

    יניב אנחנו איתך, אל חשש! ביום הבחירות נבחר בך באהבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הרב ציון כהן וראש העיר ליאת שוחט

מתפללים לבריאותו – רב העיר אור יהודה אובחן עם קורונה