יום שישי , יוני 25 2021
דף הבית / חדשות חמות / קבלו אותם – הנבחרת של עוזי אהרון

קבלו אותם – הנבחרת של עוזי אהרון

הכירו את הנבחרת של רשימת: 'עוזי אהרון למען תושבי העיר אור יהודה' , מועצת העיריה. היא כוללת צעירים וצעירות, כשהמכנה המשותף לכולם הינו הרצון לקדם את אור יהודה ,במיוחד בנושאי החינוך, הנוער, הספורט ושיפור פני העיר.       

הנבחרת של עוזי אהרון
תוכן מקודם

כולם כבר הוכיחו את עצמם במישור האישי, וחלקם אף כבר מכיר את עבודת המועצה מקרוב, והמשותף – נכונותם להירתם לטובת הכלל.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


בראש הרשימה, עו"ד עוזי אהרון (55), המתמודד לראשות העירייה, עו"ד מומחה בתחום נזיקין ומגשר, דמות מוכרת ואהודה, ששימש כסגן ומ"מ ראש העירייה, במשך 20 שנה וכיהן בשלל תפקידים נוספים כגון: וועדת תכנון ובניה, מכרזים, כספים, וועדת הנחות בארנונה, וועדת חינוך. שימש כשופט נציג ציבור בבית דין לעבודה.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה

ד"ר ניסים ארביב
תושב רמת פנקס, בן 42, מומחה בגניקולוגיה מיילדות ופריון, רופא בכיר ומנתח באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי ״מאיר״ בכפר-סבא.

החיבור לעוזי אהרון: "החזון של עוזי ואהבתו את העיר ואת התושבים, הופכים  אותו לאדם ראוי ביותר לקבל את הנהגת העיר וקידומה. עוזי הוכיח לא פעם, כי הוא ראוי להוביל את העיר בדרך שתשרת את טובת העיר ותושביה".

מדוע הצטרפתי: "כתושב העיר ואב לילדים, מצאתי את עצמי נאבק, על זכויותיי ועל שירותים עירוניים בסיסיים שמגיעים לי. הרגשתי שמשהו 'חורק' מאד בהתנהלות העירייה בכל התחומים ושהתושבים נמצאים בתחתית סולם העדיפויות. הבנתי שצריך לעשות שינוי בחינוך, שינוי ברמת השרות לתושבים, שינוי בחיי התרבות, בקיצור בכל תחומי החיים. שצריך לשאוף למצוינות בעיקר בחינוך- תיק אותו אני רוצה לקבל לאחריותי במועצה הבאה. אני מבטיח לכם התושבים, שנשים את החינוך בראש סדר העדיפויות ושמצוינות בחינוך תהיה מציאות באור יהודה – רמת פנקס ולא תישאר בגדר סיסמאות בלבד".

חבר המועצה טל אשכנזי
בן 40, יליד אור יהודה. חבר מועצת העיר מזה כעשר שנים.

אשכנזי, מנהל יחסי ציבור, שיווק, כנסים ואירועים בלשכת רואי חשבון. כיהן כמנכ"ל מפלגת קדימה, שימש כיועץ בכיר ליו"ר הכנסת דליה איציק וכיועץ ליו"ר וועדת חוץ וביטחון בכנסת ישראל, (רא"ל במיל' )שאול מופז. טל ניהל בעבר את תחום ההתחדשות העירונית בקבוצת הבנייה חגג'. שימש כרכז הדרכה בתנועת מכבי צעיר באור יהודה. מתנדב פעיל בעמותות לחלוקת סלי מזון לנזקקים.

החיבור לעוזי אהרון: "אני מכיר את עוזי שנים רבות. עוזי אדם ערכי וישר דרך. אדם אשר מקיים הבטחותיו. שליח ציבור במלוא מובן המילה, שפועל שנים רבות למען אור יהודה ותושביה. עוזי התחייב בפניי ובפני כל התושבים, כי ישמור על הסטטוס קוו בכל הקשור לאורח החיים בעיר.

מדוע הצטרפתי: חבריי לדרך ואני, תומכים בעוזי מתוך הבנה כי אור יהודה חייבת שינוי  למען אור יהודה טובה יותר ומצוינת בכל התחומים: בחינוך, בשרות לתושב, בתכנון האורבני וכך בכל תחום. אמשיך לפעול למענכם תמיד ביושרה, בהגינות ובשקיפות. זאת דרכי, זאת דרכינו".

אדוה כהן
בת 39 ,פעילה חברתית לקידום השוויון והשדולה הנשית. מאפרת ומסרקת כלות.

החיבור לעוזי אהרון: "החלטתי להצטרף לצוות המנצח של ראש העיר הבא של אור יהודה – עו״ד עוזי אהרון. בחרתי להצטרף לאיש שדוגל בשוויון , שעשה ועושה למען השוויון, שדלתו פתוחה לכל. תמיד בסבר פנים יפות, עם חיוך, הקשבה ואכפתיות".

מדוע הצטרפתי: "החזון שלי הוא להמשיך בפעילות חברתית, למען קידום השוויון באור יהודה וקידום השדולה הנשית בעיר. כפעילה חברתית אני מובילה את וועד הורי בית הספר ״מדעים ויהדות״, בית ספר המורכב מחילוניים ומסורתיים בעיקר, הדוגל בהקניית ערכים של שוויון, דרך ארץ וערבות הדדית. אני גם מארגנת קבוצת 'אימהות ובנות' באור יהודה, לחיזוק הקשר ביניהן. כתושבת אור יהודה מזה 18 שנה, מתוכם 13 שנה בשכונת נווה סביון וכיום חמש  שנים בשכונת סקיה א׳, אני רואה את הפערים בין השכונות: את התשתיות הלקויות, המדרכות העקומות, הכבישים הסדוקים, חוסר בתאורת הרחובות, רמת ניקיון נמוכה ביותר, גינות משחקים, חייבים לסגור את הפער ולהשקיע בשכונות".

חבר המועצה ברטה אילה
בן 56 , "נבחרתי לחבר מועצה וראש הקהילה האתיופית באור יהודה, לפני כעשר שנים. כיהנתי כיו"ר ועדת עלייה וקליטה והייתי חבר בוועדת כספים ובוועדת מכרזים".

החיבור לעוזי אהרון: "אני מכיר את עוזי אהרון שנים רבות, שהוכיח תמיד רגישות חברתית עם דגש על שוויון חברתי וכיבוד אורח החיים של הזולת.אני מאמין שעוזי, יקדם את הקהילה להשתלבות מוצלחת ביישוב".

מדוע הצטרפתי: ישנה חשיבות גבוהה להשתלבות בני העדה האתיופית בקרב כלל האוכלוסיות ביישוב. לקהילה שלנו יש מסורת וצרכים ייחודיים ועל מנת למלא אותם, אקדם כחבר מועצה,  הקמת מרכז קהילתי שיכיל, גם אולם כנסים ואירועים, מועדון לנוער ולקשישים ובית כנסת".

 

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה

 

עו"ד ליאב צבג
בן 31 סטודנט לתואר שני במשפטים בבר-אילן, למד אימון בתו״ת אצל אלון גל, וגישור.

החיבור לעוזי אהרון: " בחרתי להיות עו"ד, כדי לתקן עוולות להן נחשפתי ואני משוכנע שעוזי אהרון הוא המועמד המתאים ביותר להוביל את אור יהודה- רמת פנקס, לצדק חברתי, לעיר מתקדמת, לעיר עם איכות חיים".

מדוע הצטרפתי: "אני נחוש, מלא במוטיבציה ורעב לשינוי תדמית פניי העיר, שלדאבון ליבי, רחוקה מהערים השכנות לנו ומערי המרכז. אני מכוון לדור הצעיר (18-34), הפיקח והצמא לאמת ולשקיפות, דור שחפץ לקנות דירה, שחפץ באירועי תרבות וספורט, שחפץ בהזדמנויות תעסוקה ובפיתוח אישי. אני ספורטאי משחר נעוריי. למדתי על בשרי מהי התמדה, מהי נחישות, מהי דבקות במטרה, ומהם עמידה בלחצים וכיבוש יעדים. ילדים רבים ברוכי כישרונות, תושבי העיר, נאלצים לחפש הזדמנויות למימוש הפוטנציאל שלהם בקבוצות שונות. צריך להחזיר את הכדורגל לעיר, לצקת ללבבות התושבים גאווה עירונית מאחדת ולהציב את הכדורגל במקום לו הוא ראוי".

שני בסון
בת 28 , משפטנית – בוגרת לימודי משפטים, עובדת בחברת 'שטראוס מים' כמנהלת בשירות הלקוחות, התנדבה בפרויקט פר"ח.

החיבור לעוזי אהרון:"בחרתי להצטרף לעו"ד עוזי אהרון מתוך היכרות רבת שנים עמו. עוזי אהרון, מאז ומתמיד, פועל למען צרכיהם של אחרים, אדם מכיל, אכפתי עם שילוב של להט, לקדם פתרונות למען התושבים. אני מאמינה בדרכו של עוזי שדוגלת בקידום החברה בדגש על שוויון חברתי".

מדוע הצטרפתי: "אני מאמינה שכל אחד צריך את ה-'דחיפה' כדי להשתלב ולהיות מועיל בחברה.כולי תקווה שביחד נצליח לקדם את פני החברה באור יהודה וניצור אופק ותקווה לילדים ולבני נוער".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

תגובה אחת

  1. איציק נווה סביון

    צוות מנצח חילוניםםם ודתייםםם אין כמו האיחוד והכי חשוב כולם איכותיים ומשרתים בתפקידים חשובים!
    מי לא רוצה בן רופא או עורך דין או מקצוע אחר הולם… רק מי שלמד על בשרו וגדל באור יהודה מבין את ליבם של הצעירים שלנו ויודע לתת להם את הכלים המתאימים להצלחת אמת!
    עלו והצליחו
    גם אנחנו עוזי אהרון ורשימת רק למועצת העיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מבזק תאונה כללי

אור יהודה: בת 76 עם סימני מכת חום, במצב קשה