יום שישי , ספטמבר 24 2021
דף הבית / אחרי ארבעה ביטולים: נועה וגבריאל מקריית אונו נישאו

אחרי ארבעה ביטולים: נועה וגבריאל מקריית אונו נישאו

נועה אפטר וגבריאל בלולו נישאו אתמול בבית חב"ד בגני תקווה. נופר מזולה, גיסתו של החתן, תכננה את כל האירוע במספר שעות והצליחה לגייס אנשים רבים וטובים שעזרו ותרמו לטובת האירוע המרגש. נועה וגבריאל שמחים שהצליחו להגשים את החלום שאחריו רדפו במשך שנה וחצי ומחכים לחזור לשגרה

נועה אפטר וגבריאל בלולו ביום חתונתם. צילום: יעל פרנק ורונית קליינר
נועה אפטר וגבריאל בלולו ביום חתונתם. צילום: יעל פרנק ורונית קליינר

ארבע פעמים נאלצו נועה אפטר (28) וגבריאל בלולו (31) מקריית אונו לבטל את חתונתם. שלוש פעמים זה היה בשל מגפת הקורונה והפעם האחרונה היתה בשל המצב הביטחוני הנוכחי. אתמול (יום רביעי), בניסיון החמישי, הם סופסוף הצליחו להתחתן. הזוג, כשלצדם בני המשפחה והחברים, התכנסו אתמול בבית הכנסת של חב"ד בגני תקווה ובאו בברית הנישואים. אחד מרבני הקהילה בגני תקווה ורב בית חב"ד ביישוב הרב גרשון שנור השיא את השניים.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


"היינו אמורים להתחתן אתמול באולם באשקלון, אבל בגלל המצב הביטחוני נאלצנו לבטל את האירוע", מספרת הכלה נועה אפטר. "היתה לנו עוד תקווה עד הרגע האחרון שאולי האירוע בכל זאת יתקיים ותהיה הפסקת אש, אבל זה לא קרה. הייתי ממש עצובה ששוב אנחנו נאלצים לבטל את האירוע. הציעו לנו לעשות את האירוע בבית חב"ד בגני תקווה וביום שלישי החלטנו שנעשה את האירוע שם. הייתי די מאוכזבת שלא נוכל לעשות את החתונה באולם, אבל בזכות אשתו של גיסי, נופר, שארגנה הכל מאפס ותוך כמה שעות, ואנשים טובים נוספים שעזרו ותרמו לאירוע היתה לנו חתונה מהממת ומרגשת. לא חושבת שהייתי יכולה לעשות חופה כזאת מרגשת באולם אירועים".

 זו לא הפעם הראשונה שאתם מבטלים את האירוע.

"נכון, היינו אמורים להתחתן ב-29.3.20 באולם במרכז אבל אז פרצה מגפת הקורונה ושיבשה את התוכניות. קבענו מועד חדש באותו המקום ל-10.8.20, אבל אז היה איסור לקיים אירועים באולמות אלא רק במרחב הפתוח, חששנו מהקורונה וגם הגבילו את מספר המשתתפים באירוע לעשרה אנשים ורק המשפחה הקרובה זה יותר, אז נאלצנו לבטל גם אותה. בפעם השלישית קבענו להתחתן בווילה במושב סגולה בדרום ב-30.9.20 ואז הגיע הסגר השני ונאלצנו שוב לבטל. בפעם הרביעית תכננו להתחתן באולם באשקלון, זה היה אמור להיות אתמול, אבל אז התחילו ההפצצות והאזעקות ובגלל המצב הביטחוני גם אותה נאלצנו לבטל".

איך הרגשת כשהאירוע שוב מתבטל?

"לא חשבתי שאתחתן בקרוב. זו כבר היתה הפעם הרביעית. זה כאילו בדיחה, כבר צוחקים עלינו. הציעו לנו כמה פעמים לעשות את האירוע בבית הכנסת של חב"ד אבל רצינו לחגוג עם כל המשפחה והחברים באולם גדול. הגענו כבר למצב שאנחנו רוצים להתחתן בכל מחיר והחלטנו שנעשה את האירוע בבית חב"ד בגני תקווה. זה רדף אותי והרגשתי שזה כבר צריך לקרות. במשך כמה ימים, מהרגע שאני מבינה שזה הולך לקרות בבית הכנסת, אני מתבאסת על זה נורא. יום לפני החתונה הייתי במקווה והייתי ממש עצובה. אבל בזכות נופר ועוד אנשים טובים החתונה יצאה מהמם. הופתעתי לטובה. כיף היה לדעת שכולם תרמו ועזרו והיה להם באמת אכפת. במיוחד אחרי שספגנו הרבה דברים לא טובים בדרך מכל החתונות שבוטלו – כמו כספים שלא החזירו לנו. קיבלנו את ההפסד ואת זה שלא התחתנו, קיבלנו את כל המצב. מה ששבר את גב הגמל זה המצב הביטחוני המזעזע שיש לנו עכשיו שמאוד קשה לחגוג במצב הזה, בלי קשר לזה שהחתונות התבטלו. ההורים של גבריאל מאשקלון ויש לו אחות שגרה באשדוד והם מרגישים טוב את המצב".

 היתה לך שמלה מתאימה לאירוע?

"היתה לי שמלה שתכננתי ללבוש באירוע הראשון. עיצבו אותה טל ומיכל מדינה מסטודיו "מדינה" באשדוד. בכל פעם שהאירוע בוטל הייתי מתקשרת אליהן ואומרת שאני דוחה את האירוע. ממש התביישתי להגיד להן שוב ושוב שהאירוע נדחה. הן היו מקסימות וקיבלו את זה בהבנה וכל פעם מחדש הן עשו לי אבולוציה לשמלה – עשו בה שינויים ותפרו לי כל מיני דברים שביקשתי. הזמנתי אצלן שתי שמלות – אחת לחופה ואחת לריקודים. הפעם סיפרתי להן שאני מתחתנת בבית כנסת באירוע צנוע ושאלתי אם אני יכולה לקחת רק את השמלה שתכננתי ללבוש לחופה ואם אוכל לקחת את השנייה לאירוע שנעשה בעתיד. הן הסכימו. גבריאל נסע, אסף מהן את השמלה והביא לי אותה. אני בכלל לא רציתי בהתחלה לקחת את השמלה. חשבתי שזה יהיה אירוע צנוע והוא שכנע אותי לקחת אותה".

נועה אפטר וגבריאל בלולו ביום חתונתם. צילום: יעל פרנק ורונית קליינר
נועה אפטר וגבריאל בלולו ביום חתונתם. צילום: יעל פרנק ורונית קליינר

מי הגיע בסוף לאירוע?

"בסוף הגיעו הרבה יותר אנשים ממה שציפיתי. גבריאל עשה לי הפתעה ודאג שיגיעו אנשים שלא חשבתי שיגיעו בגלל המצב. הגיעו 40 אנשים במקום 15 אנשים קרובים. הגיעו דודה שלי וסבתא שלי וחברים שלנו שהגיעו ולא היו אמורים לבוא. המשפחה שלו יצאו בין ההפצצות, לקחו את האוטו וברחו למרכז והגיעו לחתונה שלנו. אמא שלו קנתה גם שמלה מפוארת לחתונה ולא לבשה אותה וגם האחיות שלו. גם יש פה עניין של להתאים את עצמך למקום והיה פה את הפער של מה נכון לעשות – מה ללבוש ואיך להתאפר. כל מיני שאלות שכלה רגילה לא שואלת את עצמה. הם מחכים לזה וחווים את זה איתנו כבר הרבה זמן. הם שמחים שסופסוף התחתנו".

 אתם מתכננים עוד אירוע בעתיד?

"כן. אני לא יודעת מתי יהיה לי כוח נפשי לעשות את זה שוב אבל אני מתכננים מסיבה או משהו שהוא טיפה יותר מסיבתי".

מה עם ירח דבש?

"קבענו באיזה מלון בצפון וביטלנו. אני מניחה שאחרי שהקורונה תשתחרר אז נתחיל לחשוב על זה. אנחנו עדיין לא שם. אנחנו בינתיים מתכננים ליהנות ביחד ומזה שזה קרה ונחשוב על דברים חיוביים ביחד. אנחנו ממש מרגישים הקלה גדולה שזה מאחורינו ואנחנו נשמח לקבל את השגרה שתבוא עלינו".

נופר מזולה, גיסתו של גבריאל, מספרת על הארגונים לחתונה. "עד אתמול הם לא היו סגורים אם הם מבטלים את האירוע באשקלון או לא. בסוף בעלי אמר להם: 'זה לא יכול להיות שארבע פעמים אתם מבטלים את האירוע, בואו תעשו חופה בבית הכנסת ומסיבה תעשו אחר כך. ייצא ייצא, לא ייצא לא ייצא'. הכלה מאוד התבאסה והיתה בלי חשק. באתי אליה אתמול בבוקר והיא היתה מרוסקת. אמרתי שאני לא נותנת לזה לעבור כך. התקשרתי ל'פרחי תמר' בקריית אונו והזמנתי מהם זר פרחים ששלחו לה, אחר כך התקשרתי ל"הירקנייה" בגני תקווה ואמרתי לבעלים שאני רוצה מגשי פירות לשמח חתן וכלה וסיפרתי לה את הסיפור שלהם והיא בלי היסוס ישר אמרה שהם יביאו להם מגשי פירות וירקות על חשבונם. אחר כך היא סיפרה לי שהיתה אצלה מישהי מהקבוצה של ה-'Ladies' והיא שמעה את השיחה והן החליטו שהן תורמות מגש פירות על חשבונן. התקשרתי גם למאפיית 'ג'ייקובס' בקריית אונו להזמין אוכל והם היו מקסימים ועזרו לי עם התפריט. חברות שלי מהשכונה ששמעו את הסיפור גם לקחו חלק. אחת הזמינה לה זר יד וחברה אחרת לקחה שכנה שלה והן צילמו אותם ואת כל האירוע כדי שתהיה להם מזכרת וכל החברות שלי התגייסו ואספו כסף והזמינו את 'אדם והמתופפים' שהיו אמורים להכניס אותם רק לחופה עם שופרות ותופים והם פשוט עשו שמח במשך כל האירוע. הרב גרשון שנור מבית חב"ד העמיד לשירותם את בית הכנסת והאולם בבית חב"ד ואמר שהוא יחתן אותם. תוך שעות ספורות ארגנתי את האירוע אתמול והוא היה להיט".

WhatsApp Image 2021-05-20 at 14.23.32
החופה בבית הכנסת של חב"ד בגני תקווה. צילום: באדיבות המשפחה

הרב גרשון שנור שהשיא את השניים: "הייתי אמור להשיא אותם וכל פעם האירוע בוטל. זו חתונה שנמצאת אצלי ביומן כבר שנה וחצי כמעט. הצעתי להם כל הזמן שלא יבטלו ונעשה חופה קטנה ואחר כך חגיגה גדולה. יומיים לפני החתונה הצעתי שיעשו את זה בבית חב"ד בגני תקווה. היתה חתונה מאוד שמחה ומרגשת. אמנם לא היו כל האנשים שהם ציפו להם ותכננו אבל השמחה לא נמדדת במספר האנשים אלא בעוצמה של האירוע ושל הזוג, המשפחה והחברים שבאו לשמח את הזוג הזה. טוב שהצלחנו להרים את זה. זו השמחה הכי גדולה לעזור לבן אדם. נתנו להם את כל השירות באהבה ובשמחה ולו כדי שתתקיים החתונה. שמחנו לקחת חלק במאמץ למען תושבי הדרום ולאחד את עם ישראל. חתונה זה אולי היום הכי שמח לזוג. זה יכול היה להיות היום הכי עצוב והצלחנו באמת להרים אותו שזה יהיה היום הכי שמח".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מבזק תאונת אופנוע

כביש 471: רוכב אופנוע נפצע בינוני