יום שישי , ספטמבר 24 2021
דף הבית / בקעת אונו: כ-40 אלף תלמידים פתחו היום את שנת הלימודים

בקעת אונו: כ-40 אלף תלמידים פתחו היום את שנת הלימודים

כמה תלמידים יש בכל יישוב בבקעת אונו? כמה החלו השנה את כיתה א'? אילו מנהלים חדשים החלו את עבודתם היום? הנתונים לפניכם

יום הלימודים הראשון בבית הספר יובלים בגני תקווה בשנה שעברה. צילום: דוברות מועצת גני תקווה
יום הלימודים הראשון בבית הספר יובלים בגני תקווה בשנה שעברה. צילום: דוברות מועצת גני תקווה

היום (יום רביעי) פתחו את שנת הלימודים תשפ"ב כ-40 אלף תלמידים מבקעת אונו. שנת לימודים נוספת בצל הקורונה נפתחה היום, אך הפעם ללא קפסולות וכמעט בכל יישובי בקעת אונו לומדים כרגיל, חוץ מבאור יהודה בשל היותה עיר אדומה. באור יהודה חלק מתלמידי כיתות ח' עד י"ב שבהן אחוז המחוסנים נמוך מ-70% ילמדו באופן מקוון מרחוק, בהתאם להוראות משרד הבריאות. מעיריית אור יהודה נמסר כי תלמידי בתי הספר בית יעקב, בית אקשטיין וברנקו וייס בעיר ילמדו מחר כרגיל; בבית הספר יעדים כיתות ז', י', י"א ו-י"ב ילמדו כרגיל וכיתות ח' ו-ט' ילמדו מרחוק; בבית הספר אור חנה כיתות ח' ילמדו מרחוק וכיתות ט' עד י"ב ילמדו כרגיל; ובבית הספר יובלים כיתות ז', י', י"א ו-י"ב ילמדו כרגיל וכיתות ח' ו-ט' ילמדו מרחוק. בשאר מוסדות החינוך הלימודים יתקיימו כרגיל.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


נציין כי בבתי הספר (החל מכיתה א') כולם מחויבים לעטות מסכות בכל זמן השהות בתוך המבנה. בעת היציאה לחצר אין חובה לעטות מסכה אלא אם יש צפיפות גדולה. בגנים התלמידים אינם מחויבים לעטות מסכות אך אנשי הצוות החינוכי, מפעילים חיצוניים והורים מחויבים. גם בהסעות לבית הספר ובתחבורה הציבורית יש לעטות מסכות.

כמה תלמידים לומדים בכל יישוב בבקעת אונו ומיהם המנהלים החדשים?

 

קריית אונו:

בקריית אונו פתחו את שנת הלימודים 10,471 תלמידים – מתוכם 1,860 תלמידי 64 גנים, 4,700 תלמידים בתשעה בתי ספר יסודיים, 2,050 תלמידים בשלוש חטיבות ביניים ו-1,861 תלמידי תיכון. 716 תלמידים החלו היום את לימודיהם בכיתה א'. בשנת הלימודים תשפ"ב נפתחו שני גנים חדשים – גן דובדבן וגן תקשורת נופר.

ארבעה מנהלים חדשים החלו את עבודתם היום – שרונה באקבה היא המנהלת החדשה של בית הספר היסודי ניר, אדי גטלובסקי הוא המנהל החדש של בית הספר בראשית, שוש גרג'י היא המנהלת החדשה של חטיבת הביניים שז"ר וגלית לוי היא המנהלת החדשה של תיכון בן צבי.

אור יהודה:

באור יהודה פתחו את שנת הלימודים 7,477 תלמידים, מתוכם 1,872 תלמידים ב-78 גנים, 3,104 תלמידים ב-12 בתי ספר יסודיים ו-2,501 תלמידים בשישה בתי ספר על יסודיים. 578 תלמידים החלו היום את לימודיהם בכיתה א'. באור יהודה יש שני בתי ספר חדשים – בית הספר היסודי ממלכתי יצחק נבון ותלמוד תורה "בני יוסף" (חרדי מוכשר). יש גם ארבעה גנים חדשים: אנפה, ברבור, נחליאלי ושחף.

רוחלה ענב החלה את עבודה היום כמנהלת בית הספר היסודי ממלכתי ע"ש יצחק נבון בשכונת בית בפארק. הרב אדוארד נרקיס החל את עבודתו בתחילת אוגוסט כמנהל תלמוד תורה "בני יוסף"- חרדי מוכשר.

יהוד-מונוסון:

ביהוד-מונוסון פתחו את שנת הלימודים 7,536 תלמידים, מתוכם 1,437 תלמידים ב-53 גנים, 2,894 תלמידים ב-7 בתי ספר יסודיים, 1,375 תלמידים בשלוש חטיבות ביניים ו-1,830 תלמידי תיכון. 485 תלמידים החלו היום את לימודיהם בכיתה א'.

גלית אסא החלה היום את עבודתה כמנהלת בית הספר היסודי הרצל וחגית אזולאי חזרה לנהל את חטיבת הביניים יגאל אלון לאחר שנת שבתון.

גני תקווה:

בגני תקווה פתחו את שנת הלימודים 6,083 תלמידים, מתוכם 1,244 תלמידים ב-44 גנים בהם גם שני גנים חדשים ברוח החינוך המונטסורי, 2,559 תלמידים בחמישה בתי ספר יסודיים, 962 תלמידים בחטיבת הביניים הראשונים ו-716 תלמידים בתיכון מית"ר. 465 תלמידים החלו את לימודיהם היום בכיתה א'. במסגרת החינוך המיוחד בגני תקווה פועלים ארבעה גנים של עיכוב התפתחותי, שני גנים תקשורתיים וכיתות ללקויי למידה בבתי הספר השונים.

שתי מנהלות חדשות נכנסו היום לתפקידן – נופר אלפי לס כמנהלת בית הספר היסודי אילות ונועה פניג-הכט כמנהלת תיכון מית"ר.

סביון:

בסביון פתחו את שנת הלימודים 796 תלמידים, מתוכם 127 תלמידים ב-6 גנים, 398 תלמידים בבית הספר היסודי סביון-גני יהודה ו-271 תלמידים בחטיבת הביניים סביון-גני יהודה. כ-260 ילדים תושבי סביון הם תלמידי תיכון.

מדוברות גבעת שמואל לא נמסרו נתונים על מוסדות החינוך בעיר למרות פניות נשנות וחוזרות שלנו.

מערכת אונו NEWS מאחלת בהצלחה לכל התלמידים, המורים והמנהלים בשנת הלימודים החדשה!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מבזק תאונת אופנוע

כביש 471: רוכב אופנוע נפצע בינוני