יום שני , אפריל 6 2020
דף הבית / הסיוט של כל הורה – שני ילדים קטנים מיהוד יצאו משער הגן

הסיוט של כל הורה – שני ילדים קטנים מיהוד יצאו משער הגן

כמעט נגמר באסון, שני ילדים בני 3.5 ו2.8 יצאו אתמול משער גן עירייה ביהוד, מבלי שהגננות הבחינו בחסרונם. הילדים הקטנים צעדו בכביש והגיעו לבית סבתא, תלונה הוגשה במשטרה נגד הגננות על הזנחה

ילד יצא מגן ילדים ביהוד

הסיוט של כל הורה – אתמול בצהרים, שער שנשאר פתוח בגן ברוש ביהוד גרם ליציאתם של שני ילדים קטנים ממנו החוצה אל הכביש. בדרך נס, זכר אחד מהם את הדרך לבית סבתו, וכאשר דפקו על דלתה, כמעט התעלפה הסבתא שהבינו כי צעדו ברגל מהגן, ללא השגחה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות

ילד יצא מגן ילדים ביהוד

ההורים בגן טענים כי התלוננו על כך שדלת הגן לא ננעלת כמו שצריך ופעמים רבות הדלת נשארת פתוחה. ההורים הגיעו בשעות הערב למשטרת מסובים להגיש תלונה על הזנחה קטין כנגד הגננות של הגן.

שורת המחדלים של אגף החינוך ביהוד נמשכת

מחלקת גני הילדים שעברה תהפוכות רבות בעקבות אי סדרים, ממשיכה להיות בכותרות שליליות. הורים בגן הילדים המדובר טוענים כי פנו מספר פעמים לגננת ולעירייה והתלוננו שדלת הגן לא נעולה ובטוחה כמו שצריך אך לא נעשה דבר. אתמול, זה כמעט הסתיים באסון.

ילד יצא מגן ילדים ביהוד

מספרת אימו של אחד הילדים – "אתמול בשעה 11:50 קיבלתי טלפון מאמא שלי, שהבן שלי וילד הגיעו אליה הביתה, אמא שלי גרה בערך 600 מטר מהגן שזה כביש ללא מדרכות. הייתי בהלם, לא הבנתי מה היא אומרת לי. ניסיתי להשיג מיד את הגננת הראשית של הגן אך היא לא ענתה, כי היא ביום חופשי והיתה בגן גננת מחליפה.  מיד התקשרתי לשיטור העירוני הם תוך דקות  הגיעו לאמא שלי הביתה.

במקביל התקשרתי לגן ענתה לי אחת הסייעות ושאלתי אותה היא אם מודעת לכך שהבן שלי ועוד ילד לא נמצאים בגן, היא ענתה שאין סיכוי והם נמצאים בגן, בקשתי ממנה שתבדוק ותחפש, התקשרתי כעבור מספר דקות וענתה סייעת אחרת, ושאלתי אותה האם מצאה את הבן שלי וגם היא ענתה שהם נמצאים בגן.

זה הסיוט של כל הורה, אני ובעלי נמצאים בעבודה הילד יוצא מהשער והולך על הכביש, הבנתי שהגננות בכלל לא יודעות שהם יצאו מהשער, נסעתי מהר הביתה, המזל שלנו שהוא ידע להגיע לבית של סבתו, אחרת אני לא רוצה לחשוב מה יכול היה להיות".

קבט העירייה, שהוקפץ אל בית הסבתא, החזיר את הילדים אל הגן, להמשיך את שגרת יומם, כדי שהאירוע לא יחקק כטראומטי עבור הילדים.

כל הורי הגן עודכנו באירוע, אך מאחר ועיריית יהוד נמצאת בחופש, למעט קבט העירייה שהגיע מיידית  למקום האירוע, אף אחד מבעלי התפקידים לא הגיע למקום לתחקר ולבדוק מה קרה.

ילד יצא מגן ילדים ביהוד

מספרת האם – אף אחד בעירייה לא התקשר אלי להסביר מה קרה, כל אחת מהגננות מספרת גרסה אחרת, אחת אומרת שהורים השאירו את דלת הגן פתוחה, אחרת אומרת שאיש התפעול של האוכל לילדים השאיר אותה פתוחה, אף אחד לא לוקח אחריות. ראש העיר התקשרה אלי, אחרי ששמעה על המקרה דרך תושבים ואמרה שאף אחד מבעלי התפקידים בעירייה לא עדכן אותה באירוע חמור כל כך.

"הגשנו תלונה במשטרה, ואנחנו דורשים שיעשה כאן תחקיר מעמיק, אייך ייתכן ששני ילדים יוצאים משער באמצע יום הלימודים וצוות הגן בכלל לא מבחין בהעדרם, הם יכלו להידרס ואף אחד לא היה יודע על זה בכלל. מישהו צריך לתת הסברים להורים".

מעיריית יהוד לא התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מעונן חלקית. צילום: פיקסביי

והרי התחזית: אביב הגיע פסח בא