יום רביעי , יוני 3 2020
דף הבית / עצומה באור יהודה: להנציח את ד"ר פרדקין

עצומה באור יהודה: להנציח את ד"ר פרדקין

סאלי מאיר, תושבת אור יהודה, פתחה עצומה שקוראת להחליף את שם מרפאת "גיורא" למרפאת "פרדקין". "קראתי המון תגובות של אנשים וראיתי כמה הוא היה אדם מיוחד. אז החלטתי להנציח את האיש הזה כדי שיזכרו מי הוא היה"

עקיבא פריידקין
עקיבא פריידקין

הכתבה ב"אונו ניוז" על ד"ר עקיבא פרדקין שהלך לעולמו בשבוע שעבר ממשיכה לעורר עניין באור יהודה. בעקבות מאות תגובות של גולשים שמגיעים למערכת האתר ועולות ברשתות החברתיות עלתה באתר עצומה

יוזמת העצומה, סאלי מאיר, כתבה כי "ד"ר פרדקין ז"ל ייזכר לעוד שנים רבות. הוא טיפל בילדים שלי, בילדים של כולנו במסירות נפש שאין כדוגמתה. ד"ר פרדקין היה אהוד ואהוב בצורה יוצאת דופן וכולנו כואבים את פטירתו".

מאיר הוסיפה פנייה לתושבים: "הצבתי לעצמי מטרה – להחליף את שם מרפאת גיורא ל"מרפאת פרדקין". לשם כך, אני זקוקה לכמה שיותר חתימות שלכם כדי שמשרד הבריאות יראה כמה חשיבות הייתה לד"ר פרדקין בקרב הקהילה".

יייי

בשיחה עם "אונו ניוז" אומרת מאיר כי "זה התחיל כפוסט מחווה. קראתי המון תגובות של אנשים וראיתי כמה הוא היה אדם מיוחד. אז החלטתי יחד עם חבר להנציח את האיש הזה כדי שיזכרו מי הוא היה וכמה טוב הוא עשה".

ליצירת קשר עם מאיר: 053-3312500

משירותי בריאות כללית נמסר: "אנו מבכים וכואבים את לכתו בטרם עת של חברנו לעבודה מנהל מרכז בריאות הילד במרפאת גיורא, ד"ר עקיבא פרדקין, אשר דורות של ילדים טופלו על ידו במסירות רבה ובמקצועיות. אנו מחבקים את משפחתו של דר פרדקין בשעתה הקשה, כמו גם עובדי מרפאת גיורא, אשר חלקם עבדו לצדו במשך שנים ארוכות ואיבדו את חבר יקר. בתום תקופת האבל נבחן דרכים להנצחת פועלו לקידום בריאותם של ילדי העיר והסביבה".

תגובה אחת

  1. דר פרדקין היה הרופא שלי במרפאת התקווה מגיל קטן אדם יקר נדיב והיה לו אכפת תמיד כל דבר התייעצתי איתו וממש עצוב לדעת שככה אדם טוב לב הלך יהיה זכרו ברוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

GINDI. צילום: יח''צ

שלמו 100,000 ₪ ותוכלו לגור בשכונה המבוקשת ביותר בישראל