יום חמישי , מאי 28 2020
דף הבית / פרוטוקול ישיבת סביון לא אושר אחרי שהאופוזיציה טענה שלא ניתנה לה במה

פרוטוקול ישיבת סביון לא אושר אחרי שהאופוזיציה טענה שלא ניתנה לה במה

בישיבה האחרונה התבקשו חברי המועצה לאשר את פרוטוקול הישיבה הקודמת, שכלל את דו"ח ועדת הביקורת. שלושה חברים התנגדו מכיוון שהפרוטוקול כולל רק את דברי ראש המועצה

מוטי לנדאו סביון

בישיבת המועצה האחרונה בסביון, שנערכה ב-6.11, היו אמורים חברי המועצה לאשר בין היתר את פרוטוקול הישיבה הקודמת, שנערכה בספטמבר וכללה בין היתר את דו"ח ועדת הביקורת.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


שלושה חברי מועצה התנגדו לאשר את הפרוטוקול – יו"ר ועדת הביקורת דורון ויסברוד, זאב ליכטנזון ודפנה שפיגלמן – בטענה כי הוא כולל רק את דברי ראש המועצה ואת דו"ח הועדה לענייני ביקורת ולא את דברי המשתתפים האחרים ולכן איננו משקף את תוכן הדיון.

מולם התייצבו ראש המועצה מוטי לנדאו, יעל וייסמן וליאור טוביה. בהיעדר שלושה חברי מועצה נוצר תיקו והפרוטוקול לא אושר.

ההערכה היא שהפרוטוקול יאושר בישיבה הבאה ב-4.12, כשחברי המועצה שנעדרו בישיבה האחרונה יתייצבו.

בישיבה, שהייתה קצרה במיוחד וארכה כשעה ורבע, שאל ויסברוד האם המועצה מקיימת את כל חובות הפיקוח על בריכות השחייה בקאנטרי סביון. התשובה שקיבל הייתה כי המועצה מקפידה על קיום רישיון. עם זאת, המועצה לא מינתה מפקח על בריכות שחייה כנדרש בדין.

דורון ויסברוד
דורון ויסברוד

עוד נדון תקנון הקבורה לאור הערות שופטת בפסק דין חלוט, לפיהן סעיפים בתקנון הקבורה נוגדים כנראה את הוראות החוק וחוזר מנכ"ל משרד הפנים וכי מן הראוי שמועצה תבחן זאת. הוחלט לערוך בחינה של תקנון הקבורה, לרבות התאמתו לחוק.

הנושא האחרון היה תב"ר להפקת חשמל מלוחות סולריים על גגות מבני המועצה בסך 8.1 מיליון שקל. התקציב אושר ברוב קולות. לדברי וייסברוד, לא הוצג ניתוח של הכדאיות הכלכלית של הפרויקט. "נטען שהיות שהפרויקט ממומן ברובו מכספי מפעל הפיס, אין משמעות לחישוב הכדאיות הכלכלית", הוא אומר. "מנגד נטען שלא מדובר בכספים ייעודיים ולכסף יש שימושים אלטרנטיביים ולכן יש לבחון את הכדאיות הכלכלית".

ממועצת סביון נמסר: "הפרוטוקול יאושר".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אמילי מועלם. צילום:אלבום משפחתי

'אני רוצה לתרום שיער לחולות סרטן' – בת החמש שריגשה את אור יהודה