יום רביעי , יוני 16 2021
דף הבית / יהוד מונסון / יהוד-מונוסון: מקדמים את מערכת החינוך בשיתוף פעולה עם התושבים

יהוד-מונוסון: מקדמים את מערכת החינוך בשיתוף פעולה עם התושבים

ועדת החינוך החדשה בהנהגת ראש העיר ובהשתתפות אנשי אגף החינוך, נבחרי ציבור, אנשי הנהגת ההורים ותושבים, החלה להתכנס בקביעות. המטרה: להמשיך לקדם ולטפח את מערכת החינוך בשיתוף כל מי שמבקש לעשות זאת.

מנכ''ל משרד החינוך ביהוד מונוסון
מנכ''ל משרד החינוך ביהוד מונוסון

ועדת החינוך העירונית החדשה בהנהגת ראש העיר יעלה מקליס ובהשתתפות כל הגורמים העוסקים בחינוך ביהוד-מונוסון החלה להתכנס בקביעות.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


וואטסאפ יהוד מונוסון

בוועדה נוטלים חלק אנשי הנהגת ההורים העירונית ותושבים, לצד נבחרי ציבור וגורמי אגף החינוך בעירייה. מטרת הוועדה היא להמשיך לטפח ולקדם את מערכת החינוך בשיתוף כל מי שעוסק בחינוך ביהוד-מונוסון.

בישיבת הוועדה הראשונה הציגה ראש העיר את ההישגים הרבים של מערכת החינוך העירונית בשנת 2018: פתיחת בית הספר היסודי יהודה הלוי; פתיחת אגף חדש בבית ספר אורנים; שיעור הזכאות לבגרות במקיף יהוד שעלה ל-85 אחוז; הצלחת כיתות הזנק להנדסאים הפועלות זו השנה הרביעית במקיף יהוד לתלמידים שאינם במסלול העיוני; פתיחת מגמות נוספות במקיף יהוד, ועוד. משתתפי הישיבה בירכו על הקמת הוועדה, ועל יצירת השיח החשוב בין כלל גורמי החינוך בעיר.

בישיבת הוועדה השנייה הוצגו עיקרי תכנית אב לחינוך על ידי כותב התכנית, ד"ר שחף גל, שמטרתה למפות את הצרכים החינוכיים הייחודיים ולהציג תכנית ביצוע ייעודית ליהוד-מונוסון.

ראש העיר: "שיתוף התושבים בתהליכים העירוניים הוא חלק בלתי נפרד מהמדיניות שלי. תחום החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות של העירייה, וועדת החינוך העירונית היא אמצעי חשוב לקידום שיתוף הפעולה בין העירייה לתושבים. אני מודה לכל מי שלוקח חלק בתהליך החשוב הזה ומסייע בטיפוח מערכת החינוך ביהוד-מונוסון".

כל תושב המבקש לקחת חלק בקידום וטיפוח מערכת החינוך העירונית ולהשתתף בישיבות ועדת החינוך מוזמן ליצור קשר באמצעות הדוא"ל: mazkiroa@ye-mo.org.il

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הדגל שהוסר מבניין עיריית יהוד-מונוסון. צילום: דוברות עיריית יהוד-מונוסון

תעלומה: מי הסיר את דגל הגאווה מבניין עיריית יהוד-מונוסון?