יום חמישי , יוני 4 2020
דף הבית / הירושלמים מגיעים לסגור חשבון ביהוד

הירושלמים מגיעים לסגור חשבון ביהוד

יונתן כהן, שיופיע מחר במועדון האנדמן עם להקתו "הירושלמים", יסגור מעגל כשיופיע עם בת זוגו לשעבר שחר פעיל, ילידת יהוד. בראיון ל"אונו ניוז" הם מדברים על החברות שהחליפה את האהבה ועל החלום לכבוש את הבמות

יונתן כהן צילום יחצ
יונתן כהן צילום יחצ

עולם המוזיקה הישראלי מוצף בשירים חדשים מכל עבר ונראה שכבר ראינו ושמענו הכל, אך מסתבר שעדיין אפשר לייצר סגנון מוזיקלי מרענן, כמו שמוכיח הסינגל "בואי לא נשכח" של "הירושלמים".

מי שעומד בראש ההרכב הוא יונתן כהן שיופיע מחר בערב במועדון האנדמן ביהוד עם הזמרת שעליה כתב את השיר שחר פעיל. זו סיבה מספיק טובה לכנס את שניהם לשיחה.

שחר, ילידת יהוד שעזבה בינתיים להוד השרון, אומרת כי "זו תהיה סגירת מעגל כפולה. גם לחזור לעיר הולדתי וגם להופיע עם מי שהיה בן הזוג שלי לפני שמונה שנים".

שחר פעיל

שחר פעיל

על מה מספר השיר?

יונתן: "על הכמיהה לזיכרונות המתוקים מהעבר, הרגעים הקסומים ואושר היחד שתם ועל החלומות שהיו על עתיד משותף ולבסוף לא התגשמו".

שחר, זה נשמע שהוא לקח קשה את זה שזרקת אותו.

"לא זרקתי. זו הייתה החלטה הדדית. זה היה רגע כזה ששנינו הסתכלנו אחד על השנייה והבנו שזה נגמר. האהבה אולי הסתיימה אבל לא הקשר. היום אנחנו חברים טובים ועובדה שאנחנו גם מופיעים יחד".

יונתן, מה עוד יהיה במופע?

"יהיו שבעה שירים מקוריים והרבה קאברים, כמו השיר של נתן גושן 'חזרי אליי', שאני מאוד אוהב. אם יש לי חלום מוזיקלי אחד שהוא מעל כולם זה שנתן גושן יכתוב לי שיר".

יונתן כהן צילום יחצ

יונתן כהן צילום יחצ

יונתן ושחר חולמים להופיע על הבמות הגדולות, אבל עד שזה יקרה שניהם מתפרנסים ממקצועות אחרים. שחר היא גננת ("אני שרה לילדים בגן") ויונתן הוא צלם אירועים.

"עד עכשיו שמתי את כל מה שהרווחתי בצילום אירועים על המוזיקה. אני מקווה שבקרוב אוכל להתפרנס מזה. בינתיים אני נהנה מהדרך לשם".

ומה עם כוכב נולד?

"אני לא שולל את האפשרות. ניסיתי כמה פעמים וזה לא הלך, אולי בפעם הבאה זה יצליח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

O PARK

אור יהודה מציגה – מיליון מ"ר של תעשייה ובילוי