יום שלישי , יולי 23 2019
דף הבית / פדופיל הטריד מינית בת 11 מבקעת אונו

פדופיל הטריד מינית בת 11 מבקעת אונו

משטרת מסובים עצרה גבר בן 24 מבאר שבע אחרי שהתכתב עם קטינה והציע לה הצעות מיניות פוגעניות. הוריה פנו למשטרה. החשוד נעצר

מעצר פדופיל
צילום אילוסטרציה

פרשת פדופיליה ברשת – המשטרה עצרה גבר שהציע לקטינה הצעות מיניות מגונות.

חוקרי הנוער של משטרת מסובים הצליחו לעלות על עקבותיו של פדודפיל אשר התכתב עם קטינה בת 11 דרך מערכת צ'ט ברשת האינטרנט, התכתבות תמימה שהובילה לסדרת תקיפות מיניות ודרישות בעלות תוכן פוגעני.

הוריה של הילדה, רק בכיתה ד', הבחינו בהתנהגות שונה של ביתם, לאחר בדיקה במכשיר הטלפון, נדהמו ההורים לראות,  גבר זר מציע לילדה הצעות מיניות מגונות וקשות מאוד. ההורים ההמומים הגיעו לתחנת משטרת מסובים, שם ניסו חוקרי הנוער לדובב את הילדה לספר מה שקרה.

מעצר פדופיל
צילום אילוסטרציה

חוקרי המשטרה החלו להתחקות אחר ההתכתבות עם הפדופיל עד ללכידתו. החשוד ( 24, באר שבע) הובא לחקירה בתחנת מסובים. בתום החקירה נכלא. אתמול הובא להארכת מעצר בבית משפט שלום בת"א ושוחרר בערבויות להמשך מעצר בית.

גורם המקורב לחקירה מסר – חשוב מאוד שהורים ידברו עם הילדים כל הזמן על הסכנות ברשת. לדבר פתוח וגלוי, לצד הדברים הטובים שיש ברשת נמצאים שם גם אנשים מסוכנים. הורים שמגלים משהו לא כשורה, מיד לפנות לתחנת המשטרה.

החקירה נמשכת.

ממשטרת ישראל נמסר לאתר אונו ניוז – "פעילות חשיפה של משטרת ישראל היא חלק ממאבק בלתי מתפשר לאיתור וחשיפת עברייני מין ובכלל עברייני פדופיליה. משטרת ישראל מבקשת מההורים לגלות ערנות בכל הנוגע לגלישת ילדיהם ברשת ולהזהירם מפני הסכנות האורבות להם ברשת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה