יום שלישי , ספטמבר 17 2019
דף הבית / משפט ופלילים / פלילים / נהג מונית חשוד באונס בבקעת אונו

נהג מונית חשוד באונס בבקעת אונו

בית המשפט אסר לפרסם את שמו ומקום מגוריו של נהג המונית אך אפשר לפרסם כי החשד לעבירה היה לפני כשנתיים כאשר הנוסעת ישנה במונית. המשטרה מבקשת מנשים נוספות לדווח במידה וחוו ארוע דומה

נהג מונית חשוד באונס נוסעת ישנה

פרשה שאסורה לפרסום מלא מתפתחת בבית המשפט השלום בתל אביב. לפני כשבוע הגיע צעירה לתחנת המשטרה והתלוננה על אונס שארע באפריל 2014 על ידי נהג מונית, באמצע נסיעה לילית כאשר הנוסעת ישנה וישבה ליד הנהג, באזור בקעת אונו

חוקרי המשטרה עצרו לחקירה כעבור מספר ימים את נהג המונית, צעיר ללא עבר פלילי, אשר הכחיש כל קשר לארוע בתחילת חקירתו וטען כי כלל אינו מכיר את המתלוננת שינה את גרסתו בעקבות עימות פיזי שנערך בתחנת המשטרה והחל לקשור עצמו אל הארוע. בכוונת המשטרה להגיש כתב אישום כנגד נהג המונית. בנוסף מבקשת המשטרה מנשים אשר חוו ארוע דומה הקשור לנהד מונית להגיע ולדווח, נבדק מעורבות של אותו נהג מונית במקרים נוספים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

פרקליטו של נהג המונית, טען בבית המשפט כי מדובר בפנטזיה ולא הבין כיצד המתלוננת לא התעוררה בזמן הארוע ולא הפסיקה את המעשים וביקש לשחחר את החשוד לאלתר.

שופט בית המשפט השלום ירון גת האריך את מעצרו למספר ימים במעצר בית מלא ואיסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים וצו הרחקה של 100 מ'ר מהמתלוננת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מעבדת סמים בקריית אונו

מעבדת סמים בדירה בקריית אונו – 16 ק"ג של מריחואנה נתפסו