יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / חדשות גבעת שמואל / מקומי / רימון הלם הושלך לחצר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל

רימון הלם הושלך לחצר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל

השלכת רימון גבעת שמואל

רימון הלם הושלך  לחצר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני. איש לא נפגע בתקרית ומפקד מרחב דן במשטרה ניצב-משנה שי אזולאי מינה צוות חקירה מיוחד. במשטרה מעריכים כי השלכת הרימון נועדה להעביר מסר אזהרה לברודני, שהיה בישיבה בעירייה בזמן הפיצוץ. אשתו של ראש עיריית גבעת שמואל, ילדיו ובני משפחה נוספים היו בבית בעת השלכת הרימון.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


ראש העיר גבעת שמואל נמצא על הכוונת של משפחות פשע מזה תקופה, מאז החל את פינוי בתים שהשתלטו על שטחי ציבור. 

עיריית גבעת שמואל פועלת בשנים האחרונות בנחישות במשיגי גבול המשתלטים על שטחי מדינה, זה החל לפני כשנתיים עם פינוי מספר בתים בחלקה הצפוני של העיר, שם במבצע, כצעט צבאי, עם 100 שוטרים פונו מספר משפחות בצו בית משפט, כבר אז קיבל ראש העיר איומים על חייו, ומאבטחים חמושים ליוו אותו במשך 24 שעות, ומאבטח הוצב מחוץ לביתו.

לאחרונה פועלה העייריה, לפינוי מתחם באחד מחלקי העיר, שזה כנראה הבסיס להשלכת הרימון, שבעולם העברייני זהו קוד אזהרה. באותו הזמן לא שהה ראש העיר בביתו, אלא רעייתו וילדיו, שנבהלו מאוד מעוצמת הפיצוץ. ראש העיר הוזעק מדיון שהיה בו בעירייה כדי לתמוך במשפחתו. למקום הוזעקו גם כוחות משטרה רבים, יש לזכור כי בסמיכות לביתו של ראש העיר, גר מפכ"ל המשטרה, ולכן יש רגישות ביטחונית סביב האזור.
מספר שעות אחרי השלכת הרימון, עצרה המשטרה רב מוכר וידוע, ששמו נאסר לפרסום, בחשד שהיה לו חלק באירוע הפלילי. המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצו של הרב המפורסם בעשרה ימים, אך בית המשפט הסכים שהרב ישהה במעצר שלושה ימים ועד אז תסיים המשטרה את החקירה בנושא.

מאז האירוע, שוב מאובטח ראש העיר במשך 24 שעות, מאבטח חמוש נמצא מחוץ לביתו.

תגובה אחת

  1. הרבנים שמתפללים בוקר צהריים וערב לאלוהים ומצד שני זורקים רימונים ומאיימים על אנשים חפים מפשע. אנשים רעים שיעזבו את העיר פרטיזנים מכוערים עצלנים ונצלנים, לא משרתים בצבא, לא תורמים מאומה למדינת ישראל רק גונבים וחיים על חשבונם של אחרים.
    גדלתי בגבעת שמואל, בזמנו היא היתה מועצה מקומית מוקפת פרדסים ובתים פרטיים עם גינות מטופחים ויפים מפנים ומבחוץ, עכשיו היא בחובשי כיפות וגלימות שחרות מימי הבניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סמל רז ברוטמן

לקראת ראש השנה – החיילים מצטיינים מגבעת שמואל