יום שני , יוני 24 2024
דף הבית / הכי מומלצים / עורכי דין מומלצים לדיני משפחה: גירושין, גישור במודיעין ושוהם

עורכי דין מומלצים לדיני משפחה: גירושין, גישור במודיעין ושוהם

ולפעמים האהבה נגמרת והתא המשפחתי מתפרק...והתוצאה הליך גירושין. כשישנם ילדים בסיפור הזה, התהליך מורכב יותר ומושגים לא מוכרים כגון: משמורת משותפת, הסדרי ראיה, תשלום מזונות, חלוקת רכוש, וגם גישור ,עולים על הפרק. השאלה במי נעזרים כעורך/ת דין לדיני משפחה במודיעין/שוהם, שייצגו אתכם/ן על הצד הטוב ביותר?

עורכי דין מומלצים לדיני משפחה: גירושין, גישור, מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי ראיה במודיעין ושוהם. צילום אילוסטרציה canva

מחפשים עורך דין לדיני משפחה במודיעין ושוהם? אספנו עבורכם את עורכי הדין המומלצים באזור . הנכם מוזמנים לבחור ולהיוועץ. שיהיה בהצלחה!

ישנם כמה קריטריונים לבחירת עורך/ת דין המתמחה בגירושין, הראשון- החיבור ללקוח/ה. עורך/ת דין לדיני משפחה, אמור להבין את המצב העדין והשברירי, בו לקוחותיהם נמצאים ולהיות שם בשבילם באמפתיה ובמקצועיות. השני- מידת הניסיון בייצוג לקוחות גם בבתי משפט. מדובר בפרמטר החשוב מכל, משום שההצלחה תמיד מדברת בעד עצמה- בקשו המלצות ושוחחו עם לקוחות מרוצים.

לביא נעים – משרד עורכי דין לדיני משפחה וגירושין- מודיעין מכבים רעות 

עולם המשפט, בכל הקשור לגירושין, התאים את עצמו בשנים האחרונות למצב בארץ, זאת לאור אחוזי הגירושין הגבוהים. בתחום זה יש הרבה רגשות מעורבים, שלא לדבר על הילדים, הכסף, הנכסים ולכן, עבודה בתחום דיני משפחה ובתחום הגירושין בפרט, צריכה להיעשות ברגישות הנדרשת לתחום וזאת מבלי לוותר על ידע וניסיון בתחום.

מעל הכל, חשוב להבין: תחום דיני המשפחה יכול להיות “דיני נפשות” של  ממש והעבודה בתחום צריכה להיעשות בהתאם. עורך דין מקצועי בתחום יידע לא רק לתת מענה לבעיה המידית, אלא ליצור אסטרטגיה לפתרון ארוך טווח, לצפות מראש את הבעיות והקשיים העתידיים ולהציע פתרון שיאפשר לכם ולמשפחתכם רוגע ויציבות. גם ברגעים של משבר חריף איש מקצוע טוב יידע למצוא פתרון מכובד מצד אחד ומצד שני יידע גם להילחם “עד הסוף” כשצריך.

ישנם המון סוגים של עורכי דין שמתעסקים בנושאים שונים, לכן אתם צריכים לדעת למצוא איש מקצוע איכותי ומתאים: כאשר סכסוך מגיע לאי הבנה עם מישהו קרוב אלינו, או סיטואציה מסוימת שדורשת טיפול מול גורם מוסמך, ”משרד עורכי הדין לביא נעים” יעניק לכם את המענה הכולל והמקיף ביותר.

דיני המשפחה דורש גם רגישות וגם הכלה, היכולת לפעול באופן שישרת אתכם לטווח הארוך, בצורה שתבטיח שהפתרון שיושג לא ישאיר אף פינה נסתרת – כאן עו”ד לביא נעים נכנס לתמונה, אם ביצירה של הסכמי ממון מדויקים ויצירתיים ב”תפירה אישית” בין אם בליווי של זוגות במשבר בניסיון להביא לפרידה מכבדת ומכובדת כזו שתאפשר המשך חיים בנפרד ובשלום, ובין אם במקרים שבהם נדרשת מלחמה בגירושין קשים ומסובכים בלי כפפות על הידיים.

בנוסף, העבודה סביב נושא הגירושין כוללת גם נגיעה בתשלומי מזונות, משמרות ילדים, הסדרי ראייה וכמובן חלוקת רכוש, אך בסופו של דבר, עבודתו של עורך דין טוב היא למנוע את המקרים בהם אנשים מתרסקים כלכלית, כשהשאיפה היא לגרום ללקוח לסיים את ההליך כאשר הוא יכול לפנות לדרך חדשה בביטחון, ללא חשש.

עו”ד לביא נעים דיני משפחה וגירושין. צילום פרטי
עו”ד לביא נעים דיני משפחה וגירושין. צילום פרטי

כאמור, עו”ד לביא נעים מטפל בעריכת הסכמים משפחתיים, בהסדרת ניהול ההון המשפחתי ובהסדרת העברתו לדור הבא (הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים בין יורשים, הסכמי רכוש משפחתיים, צוואות, צוואות הדדיות, הקמת נאמנויות, ייפוי כוח מתמשך ועוד). בנוסף הוא מעניק שירותי גישור ובוררות משפחתיים, שירותי ניהול עיזבונות, סיוע בהוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה וכן ייעוץ והכוונה להתנהלות נבונה.

העובדה כי משרדו חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח הוכיחה את עצמה לאורך השנים. בנוסף, מצאנו כי הטיפול שלו מעמיק ויסודי, כשזה בא לידי ביטוי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על השולחן. הוא מודע לכך כי כל מי שזקוק לעורך דין לדיני משפחה, נמצא בצרה וצריך עזרה – בלי ויתורים ופשרות, לכן כל מי שנתקל בבעיה – יזכה למענה. המסירות והנאמנות שלו ללקוח הם ערך עליון שלא יתפשר עליו.

לסיכום, עו”ד לביא נעים הוא הכתובת לכל לקוח שגר באזור מודיעין-מכבים-רעות והסביבה וזקוק לייצוג הולם בענייני משפחה. הוא מומחה בתחומו ומכיר היטב את  התנהלותן של ערכאות בית המשפט ובית הדין הרבני. עו”ד לביא נעים יהיה קשוב לכם כבר מהפגישה הראשונה, ויבחן כיצד הוא יכול לסייע בדרכים מקוריות, שאף אחד אחר לא חשב עליהן בעבר. הוא ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ידאג למיצוי הזכויות שלכם וייצג אתכם נאמנה.

 

צרו קשר: 050-3111330, 073-7821510

lavi.naim@gmail.com

כתובת: דם המכבים 36, בניין רקיע, צד A משרד 416, מודיעין מכבים רעות.

עורך דין לדיני משפחה אבי לוי – מודיעין מכבים רעות

מדוע בחירת עו”ד היא עניין חשוב  בהליך גירושין?

הליך הגירושין הינו הליך אשר מתרחש בהווה, עוסק בעבר ומשפיע רבות על  העתיד. לכל צד בהליך, אתגרים אישיים בגירושין, כאשר בנוסף ישנו מטען רגשי שקיים בכל פרידה ומלווה באתגר מורכב. ישנם כלים ודרכים לצלוח הליך מורכב שכזה, שכן, מורכב ככל שיהיה, אין זה בהכרח אומר שהוא חייב להיות מתיש מסעיר ומפחיד.

הליך הגירושין

הליך פירוק נישואין הוא קשה ומורכב מבחינות רבות: רגשית, כלכלית

ומשפטית, וזאת מבלי לדבר על הפגיעה בצדדים המעורבים, ביניהם הרבה פעמים גם הילדים.

פירוק החבילה – כל החבילה

מבחינה משפטית, הליך הגירושין כולל רבדים שונים ומגוונים של פירוק הקשר וביניהם:

  • הסדרי משמורת וזמני שהות.
  • הסדרי מזונות.
  • איזון משאבים.
  • הסדרי פירוק שיתוף כלכלי / חלוקת רכוש.
  • גיטין – הליך הגירושין בפועל.(בית דין רבני).

 

באילו מקרים מומלץ לערוך הסכם גירושין?
כאשר בני זוג מחליטים להתגרש, מומלץ לערוך את ההסכם כבר בשלבים הראשוניים. בשיחה שערכנו עם עורך הדין, אבי לוי, הוא הסביר:”ההסכם נועד כדי למנוע הגעה לבתי משפט, מחלוקות עתידיות ולבנות מערך הסכמות בין השניים, שיקבל אישור מבית המשפט או מבית הדין”.

 

מה צריך להיכלל בהסכם כזה?
”אפשר לכלול בו הכול,  מדובר ברצון החופשי של שני הצדדים. חשוב מאוד, קודם כל, לסכם כל מה שקשור לילדים (משמורת, זמני שהות, מזונות). בהמשך, לדון בכל מה שקשור לרכוש בין בני הזוג, מה שהם צברו במהלך הנישואין כמו דירות, חסכונות, רכבים, השקעות כאלו ואחרות ועוד. חשוב לבנות הסכמות חלוקה וכמה כל אחד יקבל – ניתן להיעזר גם בבעלי מקצוע מומחים בהתאמה לנושא. כאשר לבני הזוג יש ילדים צריך לסכם הסדרי שהות: אצל מי הילדים נשארים ומתי? האם זה כולל לינה? מה קורה עם המזונות? הוצאות חינוך, רפואה, חשבונות בנק, יציאות לחו”ל, לימודים גבוהים ועוד”.

עורך דין לדיני משפחה במודיעין – אבי לוי. צילום פרטי
עורך דין לדיני משפחה במודיעין – אבי לוי. צילום פרטי

הליך משפטי בשלב מוקדם

לבני זוג מומלץ לפנות להליך משפטי בשלב הכי מוקדם שניתן. הסיבה: ברגע שיש חילוקי דעות עם פערים גדולים, וברור שלא ניתן להגיע להסכמות, כדאי להתקדם עם  עו”ד שעוסק במשפחה וגירושין כמובן לקבל חוות דעת משפטית, בהתאם לסיטואציה, ולאסוף מסמכים רלוונטיים לאותו מקרה כדי למזער את  הנזקים כמפורט:

 מרוץ הסמכויות

ישנו “מרוץ סמכויות” מוכר בין שתי ערכאות אשר מוגשות לדון בנושא הגירושין: בית-הדין הרבני ובית-המשפט לענייני משפחה. ניתן  לבחור באילו מהערכאות לפעול ובאיזה שלב על מנת להשיג את התוצאות. על מנת לדון ביתר הנושאים, למעט הגירושין בבית דין רבני, חייבת להיות הסכמה כנה ובתום לב של הצדדים.

 

מה הבדלים במרוץ הסמכויות?

קיימים הבדלים בין הערכאות השונות הללו, מה שיכול לייצר החלטות שונות שיכולות להקל או להיטיב עם צד זה או אחר. אם בעבר הייתה נהוגה החשיבה של העדפה מסוימת לנשים או גברים בהתאם למקרה, הנושא השתנה ועורך-דין שמעורה בכל האפשרויות יוכל להשיג את התוצאות הטובות, ללא קשר או שיוך מגדרי לערכאה.

 

קבלת החלטה

אחד האתגרים החשובים של הליך הגירושין הוא קבלת החלטות  בזמן הווה על העבר שאמור להשפיע על העתיד של הצדדים, באופן אישי משפחתי כלכלי ומשפטי. רק סיוע של עורך-דין בעל ניסיון עשיר יוכל לעזור לך בהשפעות ארוכות הטווח, אשר תיקחו בהווה. ככל שההחלטות יהיו טובות יותר כעת, כך העתיד שלכם ושל ילדיכם יהיה טוב. כמובן לפעמים יש צורך להיעזר גם ביועצים מקצועיים חיצוניים  נוספים, כגון אקטואר שמאי, פסיכולוג, עו”ס.

כללים שיעזרו לכם לבחור את עורך-הדין

ראשית, חשוב שעורך-דין מנוסה לענייני משפחה וגירושין ילווה אתכם/אתכן  בהליכי  הגירושין, מאחר והוא יוכל לעזור לכם בקבלת החלטות, לכוון ולהדריך. בנוסף, הוא לעזור לכם לקבוע סדר עדיפות בהליכים וחיים נוחים יותר בתוך כל האי וודאות.

 

כאשר אתם בוחרים לעצמכם עו”ד, להלן כמה דברים שכדאי לדעת:

  • שירותים נלווים   סל שירותים נלווים של חוו”ד מטעם מומחים חיצוניים שמוכרים על ידי בתי המשפט כמו חשבונאות, שמאות ועובדים סוציאליים, עבור כלל הצרכים של הלקוחות במסגרת ההליך. מעורבות וניסיונו של  עו”ד בנושאים הללו הוא חשוב ביותר.
  • מענה מידי  לווי אישי צמוד עוזר מאוד על שאלות עליהן יש לתת מענה מידי. עורך-דין המספק מענה מקצועי מהיר, מאפשר ללקוחות שלו לצלוח תקופה זו ביתר קלות.
  • שירותים מקצועיים עורך-דין טוב יוכל לסייע רבות בניסוח הסכם הגירושין, כולל ניסוח עקרונות משותפים וקווים מנחים, בצורה ברורה לשני הצדדים. בנוסף, ישנו האספקט של ניהול תיק הגירושין בערכאות השונות, הן מבחינה משפטית והן מבחינה מנהלית.
  • מקצועיות וניסיון–   עו”ד לענייני משפחה בכלל ובענייני גירושין בפרט צריך להיות אדם עם יכולות וניסיון חיים, ערכי, נחוש ורגיש. הבסיס להצלחת הליך הגירושין נמצא בהכרת החוק והכרת ערכאות ופסיקות, לכן רק עורך-דין בעל ניסיון ומקצועיות יוכל להוביל עבורכם גירושים מוצלחים.

 

משרדו של עורך הדין אבי לוי, פועל בנחישות, מקצועיות ומסירות על מנת לעבור את התהליך בצורה המוצלחת ביותר, תוך כדי הבנת הסיטואציה הרגישה וניסיון רב במתן פתרונות, ביישוב סכסוכים ובפתרונות גם מחוץ לכותלי בית המשפט, במסגרות גישור בהסכמת הצדדים.

 

עורך הדין אבי לוי ישמח לעמוד לשירותכם באופן אישי, מקצועי נחוש ובאווירה משפחתית ומחבקת – הכל על מנת להצדיק את האמון בשליחות החשובה.

התקשרו או השאירו פרטים עורך דין אבי לוי:

טלפון:  08-6905888052-2353449

מייל  :     avilevi.law@gmail.com

 אתר:  www.avilevi-law.co.il

 המאמר נערך ונכתב  על ידי עורך דין אבי לוי – משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה אזרחית , ייצוג בהליך גירושין  ודיני משפחה.

 

 

 

עורך דין לדיני משפחה ומגשרת גילה עיני – מודיעין

 גירושין או גישור לגירושין

‘מבחינתי הליך גישור= שליחות ומצווה, כך מצהירה עו”ד גילה עיני, עו”ד לדיני משפחה. 

נפגשנו עם עו”ד עיני, לשיחה מועילה,  בה גילינו שהדרך הטובה והעדיפה לפתור קונפליקטים בזוגיות, הינה באמצעות תקשורת פתוחה בין בני זוג, וכשזה עולה על שרטון… עדיף לנהל הליך גישור על פני ‘מלחמה’.

מדוע עדיף הליך גישור?

“אני מאמינה כי במאבק אין מנצחים ואין מפסידים. כשהפתרון הוא גירושין, אני דוגלת בגישה בה יש לנסות הליכי גישור ולהגיע לפתרון הסכסוך באמצעות הסכם הוגן. בדרך זו ניתן למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער ופגיעה בילדים אם ישנם. יחד עם זאת, לפעמים קורה שהצדדים כל כך טעונים אחד כלפי השני, כך שלא ניתן להגיע להבנות או להסכם ששני הצדדים מרוצים ממנו”.

מה החוזקה/הבידול שלך מבחינה מקצועית?

כעו”ד משפחה, יש לי ניסיון רב ואינספור מקרים שבהם הצלחתי להגיע להבנות ולהסכם תוך שמירה על אוירה טובה. אישית, אני מתחייבת לנהל את ההליך המשפטי הנדרש וכפי שנדרש, ואני גם משיגה ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר עבורם. עבורי הצלחת הלקוח היא גם ההצלחה שלי (!).”

מה הבידול/החוזקות שלך, כעו”ד לענייני משפחה, במודיעין?

“אני מלווה את לקוחותיי במקצועיות, ברגישות ומשתדלת להיות תמיד זמינה עבורם. מכתבי התודה של מלקוחותיי  אותם ליוויתי בעתות משבר, מחזקים אותי בדרכי המקצועית. אני מאמינה כי יש לי את התכונות החשובות הנדרשות לעו”ד לענייני משפחה – יכולת הקשבה ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא  ובמיוחד כאשר הצד השני, מפנה עורף, לעיתים מתנכר ואף נוקט בפעולות הגורמות עצב ותסכול רב”.

אילו סוגי ייצוג כעורכי דין הנכם מעניקים במשרדך?

אנו נותנים  מענה לכלל הסוגיות בדיני משפחה, לדוגמה: ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני, גישור להסכם גירושין, הסכמי ממון, גירושין, גישור גירושין, משמורת, משמורת משותפת, מזונות ילדים, מזונות אישה, ידועה בציבור, אפוטרופסות, אבהות, ייפוי כח מתמשך, הסכם טרום נישואין, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פרוק שיתוף, צוואות וירושות. כמו  כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מומחים, המשלימים את מעטפת הייצוג, בתחום המעמד האישי על כל רבדיו”.

עו"ד גילה עייני דיני משפחה ומגשרת- מודיעין. צילום פרטי
עו”ד גילה עייני דיני משפחה ומגשרת- מודיעין. צילום פרטי

איזו עצה טובה יש לך לחלוק עם זוגות  ששוקלים להיפרד?

אולי זה נשמע מוזר – אבל לנשום לפני שנוקטים בצעד כלשהוא. אל תצאו למלחמה אם ניתן למנוע אותה, אבל אם נכנסתם לזירת הקרב, חובה עליכם לקבל את הכלים הנכונים בכדי להתמודד, וכאן אני נכנסת לתמונה כעו”ד לדיני משפחה. אני מבקשת מהלקוחות לתעד את המתרחש, להשיג מסמכים רלוונטיים והוכחות לטענותיהם, ועוד. אישית, אני מאמינה כי יש לעשות כל שניתן בכדי למנוע מלחמה מכוערת שכן, בסופו של דבר, במידה ויש ילדים בסיפור – נשארים משפחה…”.  

ובנימה אישית, לאיזה אספקט בעבודתך, את מתחברת יותר מכל?

בתיקי גירושין, המילה המנחה אותי הינה ‘צדק’. לא לנהל מלחמה לשם המלחמה, אבל בהחלט להילחם בכדי שהצדק יצא לאור. זכור לי מקרה גירושין מורכב וכואב בו היו מעורבים ילדים, כסף והרבה רגשות. כשהשופטת שאלה אותי: ‘עו”ד עיני, מה את רוצה? עניתי לה: צדק“. 

לפרטים:

עו״ד גילה עיני – משרד עו״ד משפחה וגישור משפחה

רחוב חרוב 83 מכבים, מודיעין מכבים רעות.

08-9573333 

052-8342566

Gila@einy-law.co.il

https://einy-law.co.il

 

 

 

עו”ד בועז גורק מומחה בגירושין ועניני משפחה ומגשר

התמחות בכל הסוגים של דיני משפחה מאז 1995. מתן שירות סבלני וסובלני לכל אדם תוך הקניית תחושה נעימה ובטוחה. זמינות וטיפול בכל הלקוחות במהירות ובמקצועיות שאין שנייה לה – זאת תוך מתן יחס חם ואישי לכל פונה ומתוך מודעות רבה לבעיות השונות ולרגישות הנושאים הנידונים.

משרדו של עו”ד גורק, פעל במשך השנים מול גופים רבים והוא זוקף לזכותו סיפורי הצלחה משפטיים רבים, שמרביתם פורסמו בעיתונות היומית. צרו קשר לראות כיצד ניתן יהיה לעזור לכם!

עורך דין לדיני משפחה. צילום אילוסטרציה canva
עורך דין לדיני משפחה. צילום אילוסטרציה canva

צרו קשר:

רח’ דם המכבים 36 מודיעין

 

עו”ד חגית הלוי -דיני משפחה

המשרד עוסק בכל הקשור לדיני המשפחה כגון: ליווי מלא של תהליך הגירושין באמצעות עורכי דין לענייני משפחה מוסמכים ומקצועיים, המלצות על דרכי פעולה ובניית אסטרטגיה חכמה מול הצד השני, טיפול בהסדרי ראייה, דמי מזונות, ועוד.

כתובת:

רח’ ערער 9, בית שמעון קומה 4 מודיעין

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

משתלות מומלצות בבקעת אונו. צילום אילוסטרציה canva

מחפשים משתלה בבקעת אונו? אלו המומלצות

תפריט נגישות