יום שלישי , יוני 2 2020
דף הבית / הכי מומלצים / מחפשים וטרינר בקריית אונו? מצאנו את הכי טובים לשנת 2020

מחפשים וטרינר בקריית אונו? מצאנו את הכי טובים לשנת 2020

וטרינר באמצע בדיקה

מחפשים וטרינר בקריית אונו, יש לא מעט, אבל כאן תוכלו למצוא את המרפאות הווטרינריות בקריית אונו המומלצות והטובות ביותר. גרים בקריית אונו ויש בבעלותכם לפחות בעל חיים אחד? אתם חייבים לקרוא את הכתבה הזאת.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כשהחבר הכי טוב שלנו על 4 לא מרגיש טוב או נפצע אנו נרצה אך ורק את הטיפול הטוב ביותר בשבילו.

בדיוק מהסיבה הזאת קיבצנו לכם את מיטב וטרינרים בקריית אונו.

כי לכל בעל חיים מגיע טיפול מסור, טוב ובלי פשרות.

תדמור – יהלום – מרפאת ד"ר אורית תדמור – וטרינר קרית אונו

לד"ר אורית תדמור, היה ברור שביום מהימים היא תהייה רופאת חיות שתמשיך את מפעל חייו של אביה פרופ' תדמור עם מרפאה שתעניק לבעלי-חיים, הגנה ובריאות.

מאז היותה ילדה קטנה, אספה כלבים וחתולים וטיפלה בהם במסירות רבה, בהשראת אביה רופא החיות.

מה מרתק בעבודה עם בעלי-חיים?

"התחום מאוד מרתק, בעלי-החיים אינם יכולים לציין מה כואב להם ויש לאתר את מקור הבעיה הרפואית מתחומי הרפואה השונים.

על הווטרינר להיות מומחה בכל תחום כדי לאבחן את הבעיה הרפואית.

לדוגמא: כלב עם הקאות, יש לאבחן את הסיבה, האם בלע גוף-זר, או שלכלב וירוס או תולעים".

ד"ר אורית תדמור, וטרינרית בקריית אונו

מעבר לטיפול בחיות, בעליהם מגיעים לחוצים למרפאת וטרינר קריית אונו?

"אכן, יש להתייחס לבעלי החיות באופן מרגיע ולהיות גם פסיכולוג, אופי העבודה מגוון וכולל כמעט את כל ענפי הרפואה".

אילו שירותי רפואה יש במרפאה בקריית אונו?

במרפאת תדמור-יהלום,  וטרינר קריית אונו, השירותים הניתנים לבעלי החיים, חיסונים, טיפולים רפואיים, עיקור וסירוס, ניתוחים, שירות בדיקות דם, אולטרסאונד, צילומי רנטגן ועוד.

כל זאת במכשור המשוכלל והמתקדם ביותר. ד"ר אורית תדמור, צברה ידע נרחב בכירורגיה ובאורתופדיה ולמדה רבות מאביה שהייה מומחה בכירורגיית בעלי-חיים.

ד"ר אורית תדמור, וטרינרית בקריית אונו

מרפאת תדמור-יהלום, הינה בית רפואה ראשי, שאליו מפנים לניתוחים רבים ומורכבים, ניתוחים כירורגיים ואורתופדיים, בעיות פנימיות ואורתופדיות, בעיות עור, טיפול בהקאות, שלשולים ועוד.

ד"ר טדמור מטפלת ברמה המקצועית, האישית והטובה ביותר, בדגש על שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.

מרפאת תדמור- יהלום, נוסדה בשנת 1989 ע"י פרופ' אמנון תדמור ז"ל, שנודע במסירותו לבעלי החיים ולבעליהם וביכולתו המקצועית המרשימה, משנת 2000, המשיכה ד"ר אורית תדמור, את דרכו.

ד"ר תדמור יהלום למדה ווטרינריה ב- School of Veterinary Medicine Kosice Slovak Republic,ועוסקת בעיקר בכירורגיה ובאורתופדיה.

וטרינר קריית אונו

ד"ר תדמור יהלום, מנהלת מרפאת וטרינרית בקריית אונו ומרפאה ברמלה.

המרפאה ידועה בקרב וטרינרים בתחום הניתוחים ומבצעת ניתוחים רבים בתחום הכירורגיה, אורתופדיה ועיניים.

שמה של המרפאה, נודע בקרב רופאים וטרינרים רבים, המפנים בעלי חיים למרפאת תדמור-יהלום וטרינר קריית אונו, לצילומי רנטגן ואולטרסאונד, לטיפולי בטן כירורגיים, ניתוחי עיניים, פלסטיקה של העור ואורתופדיה.

אימוץ כלבים

מציינת ד"ר אורית תדמור, "כמו בבני אדם, רופאים מעולים ובעלי ניסיון וציוד חדיש, מגדילים את סיכויי הצלחת הטיפול, מזרזים  את זמן ההחלמה ומפחיתים את סבל בעלי-החיים המטופלים".

טלפון חירום: 03-5346053
קרית אונו, רח' הכלנית7 טלפון – 03-6351175
רמלה, רח' אבא אח"י מאיר טלפון –  08-9207232

 

ד"ר שרון רגב, וטרינר – מנהל בית חולים הווטרינרי ברמת גן

החתול שלכם מרגיש רע? הכלב שלכם  נראה סובל? לא להילחץ, אם אתם גרים באזור בקעת אונו, אנו ממליצים לכם להגיע לבית החולים הווטרינרי ברמת גן, שם מטפלים בכל חיות המחמד במקצועיות ובאהבה גדולה.

וטרינר שרון רגב

 

הצוות המקצועי, בראשותו של הווטרינר, ד"ר שרון רגב, יודע בדיוק כיצד  להחזיר לחיית המחמד את הבריאות וכמובן את שמחת החיים. ד"ר רגב: "החלטתי על דרכי המקצועית כווטרינר כבר מגיל צעיר מאוד, ועד היום אני נהנה מכל רגע. אנחנו מתייחסים לכל בעל חיים כאילו היה שלנו ולכל בעלים כאילו היה בן משפחה".

אנו עורכים סיור קצר בבית החולים הוטרינרי ברמת גן, כאשר הבעלים, הווטרינר בבקעת אונו, ד"ר שרון  רגב, מסביר את הרעיון מאחורי הקמת המרפאה.

ד"ר רגב: "עובדים כאן כ- 25 אנשי צוות וזה על מנת לתת מענה מהיר לכל מי שמגיע אלינו . ששה מהם וטרינרים והשאר כוח עזר. בנינו את המקום בחלוקה נפרדת לחתולים וכלבים, בכדי שנוכל להעניק לכל אחד  מהם את הטיפול הכי יעיל בתנאים הכי טובים .

ב-'חתוליה' לדוגמה, יש תאים לחתולים שעוברים ניתוחים ויכולים להתאושש כאן בכיף אחרי. הצד של הכלבים, גדול בהרבה , גם משום שהם זקוקים ליותר מקום.

כל הקירות מזכוכית , כי אנחנו רוצים שהבעלים יוכלו לצפות באופן הטיפול בחיית המחמד שלהם.  לדעתי מרכיב השקיפות הכרחי,  בניגוד למה שקורה אצלנו האנשים , שהכל נעשה מאחורי דלת /פרגוד /וילון".

אילו שירותים  ניתנים בבית חולים הווטרינרי?

"האמת שמדובר בבית חולים לכל דבר, אנו עושים כאן הכל: מאבחנים, מאשפזים אם נדרש גם אשפוז לילה, מנתחים, מעניקים טיפולים אורטופדים, כירורגים וגם טיפולי שיניים.

יש לנו כאן בבית החולים הוטרינרי ברמת גן , גם שירותי מעבדה, הדמיה מתקדמת -רנטגן אולטרה, סאונד ואנדוסקופיה, וגם טיפולי רפואה מונעת כמו חיסונים, טיפולים נגד טפילים פנימיים וגם נגד פרעושים וקרציות.

כל מי שאכפת לו מחיית המחמד שלו- מוזמן להגיע אלינו ונטפל בו באהבה".

לפרטים:
בית החולים הווטרינרי – הווטרינר בבקעת אונו  דר' שרון רגב
כתובת: רחוב הכבאים 9 רמת גן  (יש חנייה וכניסה נפרדת).

טלפון: 03-6742467 

חברים מרפאות וטרינריות

כלב בטיפול

"טוב שיש חברים" המשפט שכל בעלים של בעל חיים יוצא איתו מהמרפאה. הבית השני של החיות בקריית אונו. תמיד יש אוזן קשבת מכל עובדי המרפאה, טיפול רפואי מקצועי מאוד ורצון לעזור תמיד. צוות שבהחלט רואים ישר שאוהב בעלי חיים ואוהב לעזור להם ולהדריך ואת הבעלים שלהם בכל עניין.

כתובת: ירושלים 4, קריית אונו
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:00-20:00
יום ו': 9:00-13:30

 

מרכז וטרינרי ד"ר שגיא vet care

חתול

המרכז אשר הוקם על ידי ד"ר שגיא, בוגר תואר וטרינר D.V.M מטעם האוניברסיטה העברית, משתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בבעלי חיים, בין היתר גם המרפאה הראשונה בארץ להשתמש במכשיר לייזר קר לטיפול במגוון בעיות כגון בעיות מפרקים ניווניות, טיפולים ושיקום לאחר ניתוחים, טיפולים להחלמת פצעים ועוד מגוון שימושים רבים.

צוות מקצועי ואכפתי שדואג לבעלי החיים ואוהב אותם.

כתובת: מרזוק ועזר 7, קריית אונו
שעות פעילות: פתוח תמיד

ד"ר סיניבר – וטרינר קריית אונו

כלב בניתוח

ד"ר סיניבר משלבת את הידע של הרפואה הקונבנציונלית עם הידע של הרפואה המשלימה, כדי להעניק לחיות שמגיעות אלי את הטיפול הטוב ביותר.

מרפאה קצת שונה, לצד כל הציוד הרגיל והמכשור הרפואי הקונבנציונלי עושה ד"ר סיניבר גם רפואה משלימה כמו דיקור סיני. במרפאה הזאת מקבלים את הטוב משני העולמות.

כתובת: הקשת 2, קריית אונו
שעות פעילות: ימים א'-ה' 9:00-13:00 ו- 16:00-19:30

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מרפאות שיניים ברמת השרון וצפון תל אביב. צילום pixabay

רופאי שיניים מומלצים בצפון תל אביב ורמת השרון לשנת 2020