יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / חדשות חמות / קריית אונו – הצוללת האדומה מתחדשת

קריית אונו – הצוללת האדומה מתחדשת

בשבוע שעבר נחנך הבית החדש של הצוללת האדומה, מועדון המוסיקה של המחלקה לנוער וצעירים בקריית אונו, הצוללת הינה בית למוסיקאים צעירים הפועלת כבר עשור

בשבוע שעבר נערך בקריית אונו טקס חנוכת המועדון החדש של הצוללת האדומה, במעמד ראש העיר ישראל גל, ממלא מקומו רון מלכה ומחזיק תיק הנוער והצעירים במועצת העיר, ירון יעקבי.
במשך העשור האחרון, מאז הקמתה, שכנה הצוללת האדומה במקלט ברחוב הרצל בקריית אונו ולאחרונה הועברה לגן הגיבורים, ברחוב סוקולוב 8 בעיר. הצוללת הינה בית למוסיקאים צעירים. בני הנוער לומדים במקום מוסיקה, מקליטים באולפן המשוכלל ומקיימים הופעות על הבמה במקום.
הצוללת האדומה קריית אונו


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


צוות המדריכים של הצוללת, מעניק לנוער מוזיקלי בעיר מקום להתבטא, להתפתח וליצור. בנוסף מהווה בית לנוער ומקום בילוי לשעות הצהריים והערב. לרגל ההעברה למבנה החדש זכו המוסיקאים גם לציוד חדש והמועדון קיבל גם תפנית מקצועית חדשה.

ירון יעקובי מחזיק תיק הנוער והצעירים הודה למ"מ וסגן ראש העיר רון מלכה שהגה את רעיון הצוללת האדומה ויזם את הקמתה לפני כ-16 שנים עת שימש כמנהל המתנ"ס והפתיע אותו כשהזמינו לשיר את השיר "אדומה שלי" של אריק איינשטיין.
ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר: אני רואה חשיבות גדולה בכך שיש לבני הנוער המוכשרים  בתחום המוסיקה בקריית אונו בית חם, מקצועי ומותאם לצורכיהם, שמאפשר להם להתאמן, להופיע ולבטא את כשרונם הייחודי ואת אהבתם למוסיקה.
הצוללת האדומה קריית אונו
ירון יעקבי, חבר מועצת העיר, מחזיק תיק נוער וצעירים: "אני נרגש מחנוכת הצוללת החדשה בגן הגיבורים, מרכז מוזיקה חדש ומאובזר ברמה גבוהה על מנת להעניק לבני הנוער והצעירים את הסביבה המיטבית ליצור מוזיקה. תקוותי שזוהי סנונית ראשונה בהתפתחות גן הגיבורים כמרכז עירוני פעיל לטובת כלל התושבים."
הצוללת האדומה קריית אונו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כלים רב פעמיים קריית אונו

ילדי קריית אונו מצילים את כדור הארץ