יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / חדשות חמות / קריית אונו – מערכת דיגיטלית חדשנית לפניות בנושאי חינוך

קריית אונו – מערכת דיגיטלית חדשנית לפניות בנושאי חינוך

אגף החינוך בעיריית קריית אונו משיק בימים אלה מערכת דיגיטלית חדשנית, ראשונה מסוגה בארץ, במודל של ניהול קשרי לקוחות (CRM) בתחום החינוך

עיריית קריית אונו

אונו ליין הינה מערכת ידידותית, המאפשרת פניות ובקשות מיוחדות בנושאי חינוך, באמצעות המחשב האישי או הטלפון החכם, מבלי להגיע למשרדי אגף החינוך בעירייה. זה חלק נוסף, בתהליך מתמשך שמטרתו לשפר את השירות לתושב ולהתאים את שירותי העירייה למגמות המאה ה-21.
לכתבות נוספות – 
עמי כחלון – נבחר לתפקיד יו"ר הנהלת המתנ"ס בקריית אונו
הצוללת האדומה מתחדשת
ONO line פותחה בעיריית קריית אונו במסגרת תכנית "מאיצים דיגיטליים" בשלטון המקומי בהובלת מטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי ומשרד הפנים, ומהווה סנונית ראשונה בקרב הרשויות המקומיות בתחום זה.  המערכת החדשנית מהווה בשורה גדולה והתפתחות משמעותית בשיפור והתייעלות ארגונית, המקדמת את החזון הדיגיטלי של העירייה ומאפשרת לקדם ניהול יעיל ומושכל, אפקטיבי ומבוסס נתונים.
עיריית קריית אונועל אף ההתייעלות והחידוש שבמערכת החדשה, קבלת הקהל במשרדי אגף החינוך ברחוב יצחק רבין 2 תימשך כסדרה בימים א', ג' ה' בין השעות 8:00- 11:00 ובימי ב' בין השעות 16:00- 18:00 .


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


עיריית קריית אונו
רון מלכה
רון מלכה, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך
: "מדובר בפריצת דרך משמעותית באיכות השירות שמציע אגף החינוך לתושבי העיר ולבתי הספר. הבנו את צרכי התושבים ובנינו מערכת בלעדית לעיר שלנו המנגישה את השירותים עד הבית וחוסכת את הטרחה להגיע פיזית למשרדי אגף החינוך על מנת למסור את כל הטפסים והניירת. המערכת גם תייעל באופן משמעותי את הקשר בין אגף החינוך לבין בתי הספר. אני מודה לדר' ירדנה חדד ולניצן צוריאל על התוצר הנפלא שהנפיקו לנו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חניון מתחם סחל"ב

אור יהודה: 160 מקומות חדשים לתושבי מתחם סחל"ב