יום חמישי , נובמבר 21 2019
דף הבית / חדשות אור יהודה / חינוך / בית אקשטיין חנך את מועדון ה-Be-Club

בית אקשטיין חנך את מועדון ה-Be-Club

מועדון הפנאי-חברתי שהוקם בבית הספר יתופעל על ידי תלמידי מועצת התלמידים וחיילי גרעין הנח"ל במטרה להעניק לתלמידים מרחב של פנאי והווי חברתיים ולחבר בין התלמידים מכלל השכבות במפגשים של שיח והירגעות

בית אקשטיין חנך את מועדון ה-Be-Club‏

בית הספר בית אקשטיין באור יהודה חנך בשבוע שעבר את מועדון ה-Be-Club, מועדון פנאי חברתי בהובלת תלמידי מועצת התלמידים וחיילי גרעין הנח"ל. באירוע החגיגי התקיים הפנינג שכלל מוסיקה מקפיצה שארגנו תלמידי קורס הדי ג'ייז הבית ספריים ושלל פעילויות של דוכני צבעי פנים, עמדת צילום וקעקועי נצנצים לתלמידי בית הספר.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בטקס גזירת הסרט והסרת הלוט מעל שלט הכניסה המרשים כיבדו בנוכחותם עופר מרבך, מנהל אשכול חינוך בבית אקשטיין, אורן קורנפלד, דובר עיריית אור יהודה, אתי רביאן, רפרנטית החינוך המיוחד במחוז ת"א ונועה שגב מהפיקוח על החינוך המיוחד.

מטרת המועדון היא להעניק לתלמידי בית הספר מרחב של פנאי והווי חברתיים ולחבר בין התלמידים מכלל השכבות במפגשים של שיח, הירגעות ומשחקי קופסה נוסטלגיים. בהמשך יופעלו במועדון ספריה ופינת x-box משוכללת לרווחת התלמידים. ריהוט המועדון ועיצובו תוכן על ידי תלמידי המועצה ובשיתוף חיילי הגרעין לאחר שעברו סדנת נגרות בעץ על ידי אנשי מקצוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שדרת הפסיפס צילום איתן אלחדז

לראשונה באור יהודה: 17 בתי הספר יצרו את "שדרת הפסיפס"