יום שלישי , נובמבר 19 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / חינוך / נחנכה ספרייה שלישית ע"ש אור קורן ז"ל ביהוד מונוסון

נחנכה ספרייה שלישית ע"ש אור קורן ז"ל ביהוד מונוסון

הספרייה בבית הספר 'רמז' הינה השלישית, שעוברת שיפוץ בזכות תרומתה של אמית קורן ובני המשפחה ובתכנון לשפץ עוד שתי ספריות נוספות

נחנכה הספרייה החדשה בבית הספר 'רמז' ביהוד מונסון ע"ש אור קורן ז"ל

בטקס חגיגי ומרגש במעמד ראש העיר יעלה מקליס, נציגי ועד ההורים הבית ספרי, מנכ"ל העירייה יגאל צדוק, מנהלת בית הספר ורד אחיטוב, הורים וילדי בית הספר נחנכה ספריית הילדים בבית הספר רמז ע"ש אור קורן ז"ל.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


ראש העיר יעלה מקליס פתחה את דבריה בהתרגשות והודתה לאמית קורן, אמה של אור ז"ל ולכל בני המשפחה, שהגיעו למקום על התרומה הענקית והערכית. "אתם בעיני משפחה מופלאה שבחרה  לתרום לקהילה למרות הטרגדיה האישית הקשה שעברתם. דווקא בימים בהם הילדים שלנו מתרחקים מהקריאה והספר, אני בטוחה כי השהות בספריה החדשה תגרום להם להתאהב בקריאה מחדש".

ראש העיר אף הוסיפה מדברי חז"ל שאמרו כי 'מעט מהאור מגרש הרבה מן  החושך' וציינה כי האור שקורן מאור ילווה אותנו לעד".

האם אמית החליטה להנציח את דמותה של הבת שאהבה ספר וספרים ולהקים לזכרה 'פינות של אור' בבתי הספר בעיר. זוהי הספרייה השלישית שעוברת שיפוץ ושדרוג לאחר ששופצו כבר הספריות בבתי הספר היובל ובמעלה ובתכנון לשפץ עוד שתי ספריות נוספות בבתי הספר היסודיים בעיר.

אמית קורן אמה של אור, שהתרגשה אף היא מהמעמד אמרה שהיא מרגישה שאור נמצאת איתה כל הזמן והתחושה שהיא מקבלת בשעה שהיא רואה את הספריות מושלמות ואת הילדים הנרגשים, מחזקת  אותה מאד". אחד מתלמידי בית הספר אף הקריא בסיום הטקס ברכה אישית, שריגשה את כל הנוכחים,  ובה הודה לאמית ומשפחתה על התרומה הנדיבה והבטיח כי בכל פעם שיגיע לספריה יזכור את אור שבזכותה הוקמה הספריה.

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ישיבת חירום בעיריית יהוד

בדרך למלחמה? גם מחר לא יתקיימו לימודים בבקעת אונו