יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / גני תקווה זכתה בפרס החינוך המחוזי

גני תקווה זכתה בפרס החינוך המחוזי

מחוז מרכז במשרד החינוך העניק את פרס החינוך המחוזי לגני תקווה, לוד ורעננה. מנהלת המחוז, הגב' עמליה חיימוביץ: "השקעתכם בחינוך לא נעשתה על מנת לקבל פרס אלא על מנת שכל ילד ועובד הוראה יבוא עם חיוך למוסד החינוכי, וכי יום הלימודים יהיה לו משמעותי."

מחוז מרכז במשרד החינוך העניק את פרס החינוך המחוזי לרשויות גני תקווה
צילום ארכיון

השבוע, קיים מחוז מרכז במשרד החינוך טקס הענקת פרס חינוך מחוזי לרשויות הזוכות לשנת תשע"ז – גני תקווה, לוד ורעננה. הפרס ניתן כהוקרה על איכות ומצוינות, והינו פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום, ושדרוג מערכת החינוך ברמת הפרט והארגון. 

מנהלת המחוז, הגב' עמליה חיימוביץ: "כל אחד מראשי הרשויות ומנהלי אגפי החינוך הזוכים, צוותי ההוראה והמפקחים יצרו בשילוב ידיים את ההצלחה שבזכותה אנו מעריכים ומוקירים אותם היום. השקעתם בחינוך לא נעשתה על מנת לקבל פרס אלא על מנת שכל ילד ועובד הוראה יבוא עם חיוך למוסד החינוכי, וכי יום הלימודים יהיה לו משמעותי."
מחוז מרכז במשרד החינוך העניק את פרס החינוך המחוזי לרשויות גני תקווהיו"ר איגוד מנהלי מחלקות חינוך בשלטון המקומי מר אבי קמינסקי: "רשות שמשקיעה בחינוך ניכר עליה שרוצה לקדם את הקהילה והמערכת החברתית ועל כך מגיעה לכם ההערכה. זכייתכם איננה מובנית מאליה, ואני רוצה לברך אתכם בברכת יישר כח והצלחה בהמשך."
צילומים – דוברות משרד החינוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש