יום ראשון , מאי 16 2021
דף הבית / חשד – מעילה כספית במאות אלפי שקלים בגני תקווה

חשד – מעילה כספית במאות אלפי שקלים בגני תקווה

בעקבות בדיקה סמויה של מבקר החברה לפיתוח גני תקווה, רו"ח יובל אהרוני, נמצאה חשד למעילה כספית בשווי של מאות אלפי שקלים של מנהלת מחלקה שנמשכה בעקביות על פני שנים. העובדת הודתה, תלונה תוגש למשטרה

לידר גני תקווה
דוברות גני תקווה
שקיפות בגני תקווה – מועצת גני תקווה בהודעה לציבור על חשד למעילה כספית בשווי של מאות אלפי שקלים. בסיום הבדיקה הכלכלית תוגש תלונה למשטרת ישראל.
"החברה לפיתוח גני תקווה מודיעה כי בבדיקת עומק של מבקר החברה, רו"ח יובל אהרוני, נמצאה מעילה כספית של מנהלת מחלקה בחברה, שנמשכה בעקביות על פני שנים.

מבקר החברה ביצע פעולות סמויות וניתוחים ממוחשבים של מאגרי המידע בחברה, על מנת לנתח את השיטה ולכמת את היקף המעילה.
בשיחת בירור שביצעו מבקר החברה, המנכ"ל והיועצת המשפטית עם העובדת – היא הודתה במעילה, הביעה חרטה, הבטיחה להחזיר כסף והתפטרה לאלתר מהחברה.

חשוב לציין שהמעילה התבצעה מחשבון הבנק של החברה וללא קשר לחשבונות של לקוחות החברה.

ממצאי הבדיקה של מבקר החברה, הועברו לראש המועצה ויו"ר הדירקטוריון גב' ליזי דלריצ'ה, ולמנכ"ל החברה מר נמרוד גלנטה.
מנכ"ל החברה הבהיר כי הדבר דורש בדיקה מעמיקה וכי לא תשאר פינה אחת מכל מחלקות החברה שלא תבדק גם בדיעבד. תיקי החברה והמידע על תנועות כספיות של החברה – הועברו לבחינת רו"ח אהרוני – מבקר החברה. בהמשך יועבר התיק למשטרת ישראל לחקירה פלילית כנדרש בחוק.

נבקש לומר כי מדובר באירוע חריג וחמור ביותר. אמון בעובדות ועובדי הציבור אשר ידם נוגעת בקופה הציבורית מדי יום, כמו גם שקיפות לציבור – היו ועודם ערכים ראשונים במעלה.

הנהלת החברה והדירקטוריון סייעו וימשיכו לסייע בבדיקה ובחקירה הנדרשת, כך שלא תישאר אבן ללא הופכין, מתוך רצון כן של החברה להגיע לחקר האמת.

נבקש להדגיש כי על אף חומרת המעשה שאותר באופן פנימי ע"י החברה, ועל אף חקירה מעמיקה שהאירוע דורש – מדובר באירוע אשר אין בו כדי להשפיע על השירותים הניתנים על ידי החברה לתושבי היישוב ומנויים של החברה לפיתוח גני תקווה.

החברה מתחייבת לשרת את לקוחותיה על הצד הטוב ביותר, ולהילחם בכל מחיר על החזרת הכספים החסרים תוך שקיפות מלאה והוקעת גורמים שיפגעו בפעילותה התקינה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

2437D94A-10E2-4B60-9249-8ECDC28E9086

רקטה נפלה בחניית מבנה ציבורי בגבעת שמואל, פצוע בינוני ופצוע קל