יום ראשון , אוקטובר 20 2019
דף הבית / חדשות גני תקווה / 4 פצועים בקריסת מבנה באתר בנייה בגני תקווה

4 פצועים בקריסת מבנה באתר בנייה בגני תקווה

כוחות הצלה רבים הוזרמו למקום הארוע בעקבות חשש לפצועים ולכודים רבים. אל המקום הוזנקו גם כוחות חילוץ והצלה של פיקוד העורף. בית הספר יובלים נמצא בשלבי בנייה מתקדמים,ואמור היה להיפתח בחודש ספטמבר הקרוב.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מהמשטרה נמסר – מבדיקה קצרה במקום עולה כי הבניין בו קרס הגג נמצא בשיפוצים. בעת הקריסה עמדו על גג הבניין 5 פועלים. מהמקום חולצו 5 פצועים בדרגות פציעה שונות. עפ"י גורמי רפואה; אחד במצב קשה, אחד במצב בינוני ו-3 במצב קל. כולם כאמור פועלים בבניין. המשטרה סגרה את אתר הבנייה ונציג ממשרד העבודה נמצא במקום, ביחד עם גורמי פיקוד העורף, כוחות מד"א וחילוץ והצלה. נפתחה חקירה ונסיבות הקריסה ייחקרו.

ראש מועצת גני תקווה ליזי ד'לריצה – לפני כמה שעות התרחשה תאונת עבודה באתר הבנייה של בית הספר יובלים. תקרת אחד החדרים קרסה ופגעה בעובדים שעבדו באתר. המועצה עודכנה בפרטים הראשוניים ולוקחת חלק בתחקיר כדי לוודא שהתחקיר יהיה מלא, מקיף ותקלות דומות לא ישנו. המועצה, בשיתוף משרד החינוך וגורמי הפיקוח תנקוט בכל הצעדים שידרשו על מנת להבטיח את בטיחות המבנה. לא נתפשר על בטיחות המבנה גם אם יהיו עיכובים בלוחות הזמנים. אנחנו מאחלים החלמה מהירה לפצועים.

פראמדיק מד"א הראל חוט וחובש בכיר זהר אלי שטיפלו בפצועים סיפרו: "הגענו בכוחות גדולים של מד"א לאתר בנייה כשבמקום הייתה המולה רבה. יחד עם פועלים שהיו במקום ועם כוחות הכיבוי הפצועים חולצו מהמבנה כשהם בהכרה מלאה. פועל כבן 24 שסבל מפגיעת גפיים ופועל נוסף כבן 30 שסבל מחבלה בבטן טופלו בשטח ופונו לבית החולים תל השומר כשמצבם בינוני עד קשה ובינוני. 2 הפועלים הנוספים סבלו מחבלות בחזה, בראש ובגפיים טופלו אף הם על ידי צוותי מד"א נוספים שהגיעו למקום ופונו לבית החולים כשמצבם קל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עבודות בכביש אילוסטרציה

הקרב על הכביש בין כפר מעש לגני תקווה – בעקבות העבודות לא יורשו תלמידי כפר מעש ללמוד בגני תקווה