יום שלישי , יולי 14 2020
דף הבית / חדשות חמות / גני תקווה: פתיחת קדנציה חגיגית

גני תקווה: פתיחת קדנציה חגיגית

ביום ג' 27.11 התקיימה ישיבת המועצה הראשונה של גני תקווה באולם הספורט החדש בקריית החינוך.

ליזי דלריצ'ה
צילום ארכיון - אביגיל עוזי
הישיבה נפתחה עם 2 מופעים מקומיים של סטודיו דאנסאפ של ספיר מיכה ובית הספר למוסיקה יוניק בניהול ניב שקד. ראש המועצה ליזי דלריצה פתחה את הישיבה, בירכה את חברי המועצה הנכנסים ונפרדה בברכות חמות מחברי המועצה היוצאים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גני תקווה – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה  –  אתר החדשות של בקעת אונו


כל חברי המועצה התבקשו לחתום על קלף עם הצהרה בשמירת אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותם במועצה. חברי המועצה קיבלו הסבר מקיף מהיועצת המשפטית של המועצה על תפקיד חברי המועצה והאיסור על ניגוד עניינים.
המועצה דנה על מועד קבוע לישיבות המועצה בהתאם לסעיף 5 לתוספת השלישית לצו המועצות המקומיות. בנוסף, נקבע הרכב ועדת המכרזים לפי מפתח סיעתי (מספר אי זוגי, 5 חברים).
בישיבה נאמה ראש המועצה, הגברת ליזי דלריצ'ה ואמרה: "לפני 5 שנים קיבלנו את הזכות להוביל את גני תקווה שלנו. אני מסתכלת על היעדים והמטרות שהצבנו לעצמנו בתחילת הקדנציה הראשונה ואני יכולה לומר בגאווה כי עמדנו בכל היעדים. אני מברכת את חברי וחברות המועצה החדשים שהצטרפו אלינו אל רכבת העשייה הדוהרת והנהדרת הזאת.

אני תקווה מתפתחת בקצב מואץ. לפנינו קדנציה של חמש שנים בהן מצפה לכולנו עבודה רבה. להיות נבחר ציבור, שליח ציבור, זו משימה לא פשוטה שהתנדבתם לקחת על עצמכם ועבדתם קשה על מנת להשיגה. כעת מוטלת על כל אחד מאתנו האחריות להוכיח ולפעול בשיתוף פעולה עבור התושבים ועבור היישוב שלנו כפי שהתחייבנו כולנו. אני ראש המועצה של כולם ואשמח לראות שיתוף פעולה בעשייה היישובית מכל חבר וחברת מועצה, ללא כל קשר לסיעה אליה הם משתייכים. אני מזמינה את כל חברי המועצה להצטרף אלי ובלבד שיקוימו התנאים הבאים עליהם אנו נקפיד: כבוד הדדי, שיח מכבד ועשייה למען הציבור בשקיפות ובהגינות מתוך ראיה כוללת של היישוב."
שמחתי מאוד לראות את חברות המועצה החדשות ואני מברכת על כניסתן של נשים לזירה הפוליטית המוניציפלית. אני מאחלת בהצלחה רבה לשרון גל דרור, נעמה ברון, אשרת פרימו וללירון דורון שזוהי הקדנציה השנייה שלה כחברת מועצה, ובטוחה שעשייתכן למען היישוב תהיה פורייה ומוצלחת. דלתי פתוחה לכל אישה המעוניינת ללמוד את השלטון המקומי ולהתקדם בו. אני מאמינה גדולה ביכולתן של נשים ומאמינה כי זהו מודל מצוין לילדות ולילדים שלנו, דרכו נלמד אותם על שוויון אמיתי.
המשימות והאתגרים העומדים לפתחנו הם רבים ומגוונים:
טיפול בנושא עיוות בשיטת חישוב הארנונה מול משרד הפנים, פיתוח הגוש הצפוני, פיתוח שטחי המסחר והבילוי, המשך חידוש והקמת מבני חינוך והמשך העשייה הענפה בחינוך ברמה הפדגוגית, פורום חדשנות ויזמות בחינוך ע"י עדי וגרהוף, עיר מקדמת בריאות ע"י דר' דן אויירו, יצירת פתרונות תחבורה, חנייה ונגישות, תשתיות בגוש הוותיק אל מול הגוש החדש. ועוד.
אני מודה לכולכם על ההזדמנות שנתתם לי להמשיך את העשייה הרבה של חמש השנים האחרונות ועל האמון שנתתם בי ובחברי סיעתי כשהפקדתם בידנו את עתיד גני תקווה.
אני בטוחה כי גם בחמש השנים הקרובות נמשיך את קצב הפיתוח חסר התקדים של היישוב, ונמשיך להצעיד את גני תקווה קדימה."

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

בית כנסת חבד החדש

גני תקווה – בית כנסת חדש לחב"ד