יום חמישי , דצמבר 12 2019
דף הבית / חדשות חמות / מכינים את תלמידי גני תקווה לגיוס

מכינים את תלמידי גני תקווה לגיוס

פרויקט "צו בצוותא" החל לפעול השנה בכיתות י"א בתיכון מית"ר. במסגרת הפרויקט ייהנו כל תלמידי הישוב שמיועדים לשירות ביטחון (מלש"בים) ממפגשי הסבר בבית הספר על אודות הצפוי להם לקראת הגיוס בצו הראשון, בבדיקות ובמבחנים הפסיכוטכניים.

יום צה''ל
יום צה''ל. אילוסטרציה

כחלק מההכנה לקראת הצו המשותף, למדו התלמידים כיצד להביא את עצמם לידי ביטוי באופן מיטבי בריאיון האישי בעזרת קבלת כלים עדכניים ועצות שימושיות להצלחה ולשיבוץ הולם בשירות הצבאי. את הצו הראשון עושים התלמידים במרוכז במסגרת צו אחוד בשלושה מחזורים במהלך השנה ומגיעים כקבוצה ללשכת הגיוס בתל השומר יחד עם מחנכי הכיתות.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גני תקווה – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה  –  אתר החדשות של בקעת אונו  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הפרויקט מועבר על ידי חיילות מלשכת הגיוס, בהנחייתה של מפקדת הלשכה, אל"מ אלינור אוזן, ונמצא בגני תקווה תחת אחריותו של רכז ההכנה לצה"ל היישובי מטעם מחלקת הנוער, בשיתוף פעולה עם רכזת ההכנה לצה"ל בתיכון.


יעניין אותך –

גני תקווה – מפתחים פתרונות טכנולוגיים בתיכון מיתר

גני תקווה – לא תאמינו מה חברות המעגל עשו למען תושבי הדרום


הצו האחוד הראשון, "צו בוגרים" שיצא לדרך בתחילת החודש, הוכתר כהצלחה הן מצדה מפקדת הלשכה שהתרשמה מתלמידי התיכון במהלך הצו והן מההכנה המקדימה בבית הספר.

התלמידים מצידם, עברו חוויה חיובית ומעצימה ונהנו מתמיכתם של חבריהם והצוות החינוכי שנכח בלשכה במהלך היום כולו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הפגנת האתיופים בירושלים

הניחו לנו להתפלל! הבוקר הפגינו בירושלים נציגי הקהילה האתיופית באור יהודה