יום חמישי , אוגוסט 22 2019
דף הבית / חדשות גבעת שמואל / גבעת  שמואל:הפגנת מחאה של הורים היום בשעה 17:00

גבעת  שמואל:הפגנת מחאה של הורים היום בשעה 17:00

 "הגענו להחלטה שלא עוד, אנחנו לא שותקים יותר", זה המסר של הורים ברחבי הארץ, שהתאגדו כדי לדרוש מהרשויות, פיקוח מלא על כל הגנים המיועדים לגילאי 0-3. הדרישה הגיעה בעקבות מותה של יסמין ונטה במעון בפתח תקווה, על ידי הסייעת הנאשמת, לכאורה, בגרימת מותה.

הפגנת ההורים בגבעת שמואל

יש לציין כי מדובר במחאה מתפשטת, ולראייה- בדף הפייסבוק הייעודי שהקימו ההורים, בשם: 'נלחמים ונאבקים למען הילדים', יש כבר יותר מ- 58 אלף איש.

בעקבות האירוע הטרגי, החליטו הורים וחברי הקבוצה, בכל רחבי הארץ להפגין היום -יום שלישי, בשעה 17:00 בערים שונות מהדרום עד הצפון. !. היום -יום שלישי בשעה 17:00 צפויה להתקיים הפגנה מול רחבת העירייה בגבעת שמואל

ליליה ליהיא אבנרי, אם לשניים המצפה לילדה השלישי, תושבת גבעת שמואל, משמשת כאשת  הקשר המקומית, של קבוצת ההורים. היא מספרת כי עברה ניסיון לא נעים עם בנה, שסבל מאוד באחד מהגנים בו שהה, כך שהיא נאלצה להוציא אותו לאחר מספר ימים, משום שהבינה שהוא במצוקה." אם הילדים שלכם מסרבים ללכת לגן- זו סיבה טובה להוציא אותם משם…".

אבנרי קיבלה תמיכה מהורים נוספים, והקבוצה כולה קיבלה עזרה ועידוד, גם באמצעות תרומת שלטים, וגרפיקאית שניסחה את המסרים בשלטים."כל הארגון אצלי בבית, וגם נוצר קשר עם אם נוספת מגני תקווה. אני מאוד מקווה שהורים רבים יגיעו להפגנה".

לכתבות נוספות:
המשטרה עצרה מטפלת מגני תקווה בחשד להתעללות
אמא מגבעת שמואל: "עזרו לי להקים בית ספר לחינוך מיוחד"

ליהיא אבנרי יוזמת הפגנת ההורים
ליהיא אבנרי יוזמת הפגנת ההורים

בדף הפייסבוק של 'נלחמים ונאבקים למען הילדים' נרשם היום המסר הבא:

היי חברים,
הגיעה השעה הכי קריטית! תודה גדולה שאתם איתנו ביחד אנחנו כוח!
ביום שלישי הקרוב 12/6/18 בשעה 17:00 נצא להפגנות ברחבי הארץ כדי לזעוק את קולה של יסמין וינטה ז"ל.
המאבק שלנו רק התחיל ונעשה הכל כדי שיסמין תהיה הקורבן האחרון.
זהו פוסט חשוב שמרכז עבורכם את כל מיקומי ההפגנות כולל אנשי קשר.
חשוב לנו שתגיעו לתמוך, גברים, נשים וילדים! תצטיידו במגפונים, בשילוט, תעשו הכל כדי להעביר את המסר המאוד ברור שלנו: דם ילדינו אינו הפקר
⚠ חשוב שתעבירו את המסר שלנו בצורה ברורה ואסרטיבית, אבל (!) בלי התפרעויות, אין לנו עניין להילחם במשטרה ובטח שלא יפזרו אותנו.
שימו ❣ – הרשימה תמשיך להתעדכן כל הזמן, יתווספו מיקומים מדויקים לערים שלא ציינתי + ערים נוספות. חשוב שתציצו ברשימה לפני ההפגנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בני נוער מאור יהודה, קריית אונו וגבעת שמואל השתתפו במשלחת משותפת בלונדון

לראשונה – בני נוער מאור יהודה, קריית אונו וגבעת שמואל השתתפו במשלחת משותפת בלונדון