יום ראשון , דצמבר 15 2019
דף הבית / גבעת שמואל: מגבשים חזון חינוכי עירוני

גבעת שמואל: מגבשים חזון חינוכי עירוני

בימים אלה החל אגף החינוך בעירייה בגיבוש  חזון  חינוכי  עירוני. מנהלת אגף החינוך אתי דהן: "החזון יגדיר ויקבע את הקווים המרכזיים שיאפיינו את בוגר מערכת החינוך של גבעת שמואל או במילה אחת- הסטמפה/החותמת של מערכת החינוך".

חזון חינוכי גבעת שמואל

לטובת  גיבוש החזון , שיושק במסגרת שבוע החינוך העירוני בחודש מרץ,  החל תהליך  עבודה במעגלי שיח רחבים- הנהלת מועצת  העיר, נושאי תפקידים בעירייה ועוד, כאשר ברביעי האחרון  נפגשו בתיכון הממלכתי החדש , כל מנהלי בתי הספר בעיר וצוותי הניהול, יחד עם מפקחי משרד החינוך, להתנעת המהלך. במשך מספר שעות קיימו הנוכחים סיעור מוחות בצוותי חשיבה ועבודה בהדרכתן של מנהלת אגף החינוך אתי דהן ודלית שטאובר יועצת אסטרטגית לחינוך, לשעבר מנכ"לית משרד החינוך.
אפלקציה עירית אור יהודה
חזון חינוכי גבעת שמואל


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בשבועות הקרובים יתקיימו מפגשים רבים נוספים ביניהם:  עם הנהגות ההורים,  מנהיגות הנוער וקבוצות נוספות במטרה ליצור חזון חינוכי  משותף.
חזון חינוכי גבעת שמואל

מנהלת אגף החינוך אתי דהן: "שמה של  גבעת שמואל הולך לפניה בתחומים רבים ובתחום החינוך בפרט. כחלק ממדיניות העירייה המציבה את החינוך בראש, אנו פועלים בימים אלה לגיבוש חזון חינוכי  עירוני שיהווה לנו את כוכב הצפון שאליו אנו רוצים להגיע. החזון  יגדיר ויקבע את הקווים המרכזיים שיאפיינו את בוגר מערכת החינוך של גבעת שמואל- הייחודיות שלו, הערך המוסף שאיתו ייצא לחיים, מה הצידה לדרך שאנחנו נותנים לו או במילה אחת- הסטמפה/החותמת של מערכת החינוך".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פונה באמבולנס לבית החולים

פצוע בינוני ופצוע קל בתאונה בכניסה ליהוד