יום שני , נובמבר 18 2019
דף הבית / גבעת שמואל / ח"כ שרן השכל ביקרה בגבעת שמואל

ח"כ שרן השכל ביקרה בגבעת שמואל

ח״כ שרן השכל סיכמה את הביקור בכתיבת בספר האורחים: ״התרשמתי מאוד מהמצב בעיר, הנתונים הגבוהים בחינוך, ההשקעה ברווחה ותרבות, צמרת הגיוס לצה״ל ושירות במילואים, פרסים על מנהל תקין, תנופה בבנייה

חכ שרן השכל ביקרה בגבעת שמואל

במסגרת הביקור סקרו ראש העיר יוסי ברודני  ובכירי העירייה את התפתחותה של העיר גבעת שמואל, התכניות עתידיות, מצבה הפיננסי של העיריה, השקעת המשאבים לרווחת הציבור וכברת הדרך שעשתה בשנים האחרונות בכל התחומים: חינוך, איכות סביבה ועוד. בסיור שהתקיים  ברחבי העיר הציג ראש העיר לחברת הכנסת את  חזון העיר גבעת שמואל  – להיות עיר אוניברסיטאית ועדכן על וועדת הגבולות שבוחנת את הנושא בימים אלה.  עוד  התוודעה חברת הכנסת השכל, במהלך הסיור, לתכניות הפיתוח והתבע״ות המתוכננות, לשיפור תשתיות ותחבורה, מבני ציבור חדשים ואלה המוקמים בימים אלה.  התפעלות רבה נרשמה מכיוונה של השכל  גם ממרכז היזמות  HUB – מיזם יחיד מסוגו בבקעת אונו.
חכ שרן השכל ביקרה בגבעת שמואלח״כ שרן השכל סיכמה את הביקור בכתיבת בספר האורחים וכן אמרה : ״התרשמתי מאוד מהמצב בעיר, הנתונים הגבוהים בחינוך, ההשקעה ברווחה ותרבות, צמרת הגיוס לצה״ל ושירות במילואים, פרסים על מנהל תקין, תנופה בבנייה ועוד. אני מחזקת את ראש העיר על פועלו".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הכניסה לגבעת שמואל

"עיריית גבעת שמואל חושבת שרק נשים יכולות להרגיע נפגעי חרדה"