יום רביעי , יולי 24 2019
דף הבית / כתב אישום נגד פדופיל מגבעת שמואל

כתב אישום נגד פדופיל מגבעת שמואל

המשטרה עצרה את אייל הוברמן מגבעת שמואל במבצע משטרתי סמוי בו שוטרת התחזתה לקטינה בת 13. הוברמן שלח אליה תמונות וסרטונים פורנוגרפיים ומואשם בניסיון מעשה מגונה והטרדה מינית של קטינה

תפיסת פדופיל בגבעת שמואל
הדמייה

המשטרה ממשיכה במלחמתה בעברייני המין הפועלים בחסות האנונימיות של האינטרנט והרשתות החברתיות. במסגרת המאבק בתופעת עבריינות המין נגד קטינים ברשת האינטרנט, ביצעה משטרת ישראל במהלך החודשים ספטמבר-נובמבר 2017, מבצע לאיתור חשודים אשר מנסים ליצור קשר מיני עם קטינים ברשת האינטרנט במסגרת המבצע הסמוי, המשטרה הפעילה סוכנת סמויה, שוטרת שהתחזתה לילדה בשם 'נטלי בת 13' במסגרת המאבק בפדופיליה ברשת.
לצורך כך הונחתה שוטרת מיחידת הסייבר של מחוז צפון, להתחבר לקבוצות צ'אט כקטינה בת 13 שכינויה "נטלי המאממת", להמתין בצ'אט לפניות מצד חשודים, לפתח עימם שיחה בצ'אט ובהמשך באמצעות ה-WhatsApp והסקייפ, תוך שהיא מציינת עם תחילת השיחה שנטלי בת קצת יותר מ-13.

תפיסת פדופיל בגבעת שמואל
הדמייה

המלכודת שהניחה המשטרה עבדה, למעלה מעשרה גברים בגירים החלו להתכתב עם השוטרת, שהסתירה את פניה בצילומים ששלחה לנאשמים בטענה שהיא מתביישת, אבל כלל לא התביישו לשלוח סרטונים וחמרים פורנגרפיים קשים למי שהזדהתה כילדה בת 13.
גם אייל הוברמן מגבעת שמואל, החל להתכתב עם השוטרת נטלי, שאל אותה שאלות אינטימיות ושלח לה גם סרטונים פורנגרפים. מתוך כתב האישום – "במהלך השיחה, שלח הנאשם ל"נטלי" 6 סרטונים בהם נראה גבר פושט את הגופייה שלובש, פושט את מכנסיו, פושט את תחתוניו ומאונן מול המצלמה עד אשר מגיע לפורקן. הנאשם טען כי מדובר בחבר שלו, שאל את "נטלי" אם הסרטונים מעניינים אותה, אם ראתה דברים כאלה בעבר ומה היא חושבת על זה".
פרקליטות מחוז חיפה, הגישה כתב אישום נגד הוברמן בו הוא מואשם בניסיון למעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14, ניסיון הטרדה מינית של קטין מתחת לגיל 15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה