יום שני , אוקטובר 21 2019
דף הבית / סיוט בגבעת שמואל – החולה הגיע לביתה של האחות ותקף אותה

סיוט בגבעת שמואל – החולה הגיע לביתה של האחות ותקף אותה

בלעדי - כתב אישום הוגש נגד בן 24 מגבעת שמואל על עבירות של תקיפה ואיומים כנגד המטפלת שלו. בשעה 2 לפנות בוקר הגיע לביתה הפרטי, הציע לה לקיים איתו יחסי מין, שנענה בשלילה איים להרוג אותה

מעצר שוהה בלתי חוקי בגני תקווה

על פי פרטי כתב האישום, הגיע המטופל ביום רביעי 17.7.2019 אל דירתה הפרטים של המטפלת, אשר טיפלה בו בבית החולים. הוא השיג את מספר הטלפון שלה ובשעה 2 לפנות בוקר התקשר אליה, ושאל אם יכול לעלות לדירתה. הוא נענה בשלילה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


למרות זאת, כעבור עשר דקות הגיע אל דירתה, לפנות בוקר, נקש על דלתה, היא פתחה לו, כדי להסביר שיניח לה לנפשה. הצעיר נכנס אל הדירה ואמר כי הוא אוהב אותה ומעוניין לקיים איתה יחסי מין, המטפלת קמה ממקומה והודיעה לו שהיא מבקשת שיעזוב את המקום, הוא החל להשתולל בדירה, קם לעברה והחל לחנוק אותה בצוואר.

המטפלת ניסתה בכל כוחה להתנתק ממנו ולזעוק לעזרה אך הוא גבר עליה והחל לסתום בידיו את פייה שלא תזעיק עזרה. אז החל להתפתח  בינהם מאבק פיזי והיא נפלה אל הריצפה.

דקות ארוכות של סיוט עברו על האישה כאשר היתה בטוחה שלא תצא בחיים מהסיטואציה הזאת.

היא ניסתה להשתחרר ממנו, והחלה לרוץ לכיוון החלון בסלון בכדי לקפוץ ממנו למטה, אך הצעיר חסם את דלת המרפסת ומנע זאת ממנה.

כך שהיא לכודה בדירתה עם אדם המבקש לפגוש בה פיזית, נגש הצעיר אל המטבח, תוך שהוא צועק כי הוא הולך לקחת סכין ולהרוג אותה. ניצלה האישה את היסח הדעת שלו, רצה לעבור דלת ביתה, והצליחה לברוח לחדר המדרגות. שם החלה לזעוק לעזרה ולדפוק על דלתות השכנים שיצילו אותה.
מאחר זאת היתה שעת לילה מאוחרת, לא הספיקו השכנים לפתוח את דלתות ביתם, הצעיר רדף אחרי האישה אל חדר המדרגות, הצליח לתפוס אותה שוב, היא נפלה לריצפה והוא החל לבעוט בה.

שכנים ששמעו את זעקות העזרה, הזעיקו את שוטרי משטרת מסובים. שוטר הסיור שהגיע למקום מצא את האיש עם סכין בידו תוך שהוא צועק שהוא יהרוג אותה. השוטרים השתלטו על האיש ואזקו אותו.

במהלך נסיעתם לתחנת המשטרה המשיך לאיים גם על השוטרים כי הוא ישחט גם אותם.

הצעיר נמצא מאז האירוע במעצר ובכתב האישום שהוגש נגדו, מואשם האיש בשתי עבירות של איומים ותקיפה.

משפטו ייחל בקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מתעמלות מכבי קריית אונו משמחות חולים בתל השומר

מתעמלות קריית אונו עושות שמח בבית החולים תל השומר לרגל חג הסוכות