יום שני , דצמבר 16 2019
דף הבית / חדשות חמות / פרוייקט מיוחד: סיפורי הגבורה של שורדי השואה מגבעת שמואל הפכו לחוברת זיכרון

פרוייקט מיוחד: סיפורי הגבורה של שורדי השואה מגבעת שמואל הפכו לחוברת זיכרון

במסגרת פרוייקט למען ניצולי שואה בגבעת שמואל מופקת חוברת עם סיפורי עדות חדשים של שורדי שואה תושבי העיר.

יוסי ברודני וניצולי השואה

ביום רביעי התכנסו באולם המליאה בעירייה 17 שורדי שואה תושבי העיר, שהגיעו מלווים במשפחותיהם – ילדיהם ונכדיהם לטקס מרגש במהלכו העניקו להם ראש העיר יוסי ברודני, עו"ס שירה גבאי שאף ריכזה את הפרוייקט, ומנהלת תחום ניצולי שואה ורד פרץ, חוברת המנציחה את סיפורי גבורתם במלחמת העולם השנייה.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גבעת שמואללהצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה  –  אתר החדשות של בקעת אונו


הפרוייק המיוחד, מתקיים זו השנה הרביעית, ובכל פעם מופקת חוברת עם סיפורי עדות חדשים של שורדי שואה תושבי העיר . עבודת איסוף החומרים וכתיבת הסיפורים מתבצעת בהתנדבות ע"י תושב העיר אפרים ויזל- שורד שואה בעצמו.

התקס נפתח ע"י ראש העיר יוסי ברודני שאמר:" אנו גאים על הפקת חוברת זו הנותנת ביטוי ומנציחה את סיפורי הגבורה החשובים שלכם. ככל שחולף הזמן מוטלת עלינו דור ההמשך משימת איסוף שברי הזיכרונות הללו- כדי שמכל אלפי הזיכרונות הללו ניתן יהיה להמשיך ולהרכיב תמונה שלמה, אותה ניתן לזכור ולהזכיר".

אתי סומך מנהלת האגף ציינה שהפקת החוברת היא נדבך נוסף בפעילותה של העירייה לאורך כל השנים האחרונות להרחיב את סל השירותים עבור שורדי שואה תושבי העיר, ביניהם: מועדון תרבות ופנאי, טיולים, הנגשת פעילות פנאי וספורט לשורדי שואה מרותקי בית ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מסעדת ריבר

השינוי של הטרמינל – המטבח האסייתי קופץ לאור יהודה