יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / חדשות גבעת שמואל / מקומי / שדרוג מערך התחבורה הציבורית

שדרוג מערך התחבורה הציבורית

בשורה לתושבי גבעת שמואל: מאמצי העירייה לשדרוג התחבורה הציבורית ממשיכים לשאת פרי- שדרוג  משמעותי של מערך התחבורה הציבורית  צפוי בחודשים הקרובים. השדרוג כולל קווים חדשים, מסלולים משודרגים ותוספת תחנות לחלק מהמסלולים הקיימים העוברים בעיר

ישראל כץ ויוסי ברודני

 לפני כשבועיים  הגיעו בכירי משרד התחבורה ביניהם הממונה על התחבורה הציבורית במחוז ת"א והמרכז במשרד התחבורה- אבי סוזנה לסיור בעיר עם מנכ"ל העירייה גבי חדד וזאת בהמשך למאמצי מאמצי העירייה מול משרד התחבורה בנושא שדרוג מערך התחבורה הציבורית העיר.

כזכור , ראש העיר יוסי ברודני ובכירי העירייה פועלים זה זמן רב  לשדרוג  מערת התחבורה הציבורית ובמסגרת כך לפני כחודשיים  החל לפעול קו חדש- קו  145 של אגד מגבעת שמואל לפ"ת.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

כעת התבשרו בעירייה כי משרד התחבורה נענה לבקשותיה של העיריה  והחל מחודש מאי הקרוב, אז ייכנס לתוקפו המכרז של  משרד התחבורה, יופעל קו חדש וישיר, קו 61  מגבעת שמואל לכיוון בני ברק- ר"ג- גבעתיים, איכילוב ועד ת"א. כמו כן יופעל  קו חדש, קו 47  שיאפשר נסיעה ישירה מגבעת שמואל לפ"ת ( לשוק ולתחנה המרכזית בפ"ת) וחזור.

כן לבקשת העירייה יתוגבר קו 18 של אגד לת"א  ובמקביל יוסדר התזמון בין קו זה לבין קו 69 של קווים המגיע לת"א , כך שקווים אלה  לא יגיעו באופן חופף ובכך יקצרו את משך זמן ההמתנה של התושבים  הממתינים לאחד מקווים אלה במטרה להגיע לת"א.

עוד מסבירים בעירייה כי נבחנות מספר אפשרויות  לשינוי מסלולו של הקו הפנימי- קו 8 במטרה להמשיך ולהיטיב עם תושבי העיר. כזכור  קו 8 החל לפעול בעיר  לפני כ 4 שנים לאחר שמשרד התחבורה נענה לבקשתה של העירייה במסגרת יישומה של  הפעימה הראשונה ברפורמת  התחבורה הציבורית.

בעקבות ההחלטה על  עיבוי מערך התחבורה הציבורית אמר ראש העיר יוסי ברודני:" אני מברך  את משרד התחבורה ובראשו שר התחבורה מר ישראל כץ על היענותם לבקשותינו  ופועלם למען תושבי העיר גבעת שמואל. אמשיך  לפעול למען רווחת תושבי העיר והשירותים הנדרשים להם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בחירות 2019 ליכוד

בחירות 2019 – ראש הממשלה מגיע לגבעת שמואל – חיסול חשבונות בין ראש העיר לפעיל ליכוד