יום ראשון , דצמבר 8 2019
דף הבית / הדור הבא: צעירי מכבי קריית אונו באליפות ישראל

הדור הבא: צעירי מכבי קריית אונו באליפות ישראל

אחרי שקבוצת הבוגרים קצרה הצלחות באליפות ישראל בשחייה, הגיעה בשבוע שעבר הקבוצה הצעירה של האגודה לאליפות ישראל לגילאים הצעירים, שנערכה במכון וינגייט.

קריית אונו

הקבוצה הצעירה של שחייני מכבי קריית אונו המתאמנים בהדרכתן של שלומית פרייס וחן אפללו, חזרו מאליפות ישראל עם שלל מדליות, והישגים אישיים מרשימים.
19 שחיינים ושחייניות העפילו למשחי הגמר השונים, כולל קבוצות שליחים, וחזרו עם 14 מדליות בצבעים שונים. מי שבלט במיוחד היה יהב חלג בן ה-13, אשר זכה בארבע מדליות, מהן שלוש מזהב ואחת מכסף. הישגים אלה אף הקנו לו בתום התחרות את גביע השחיין המצטיין לקבוצת הגיל שלו.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


לכתבות נוספות:
הדרבי של בקעת אונו
קריית אונו – נבחרת בנות ההתעמלות בבולגריה
קריית אונו

שחיינים נוספים שעלו על דוכן המנצחים הם ענבר דנציגר בן ה-14, שכבר מתאמן עם קבוצת הבוגרים של האגודה וזכה במדליית כסף אחת ושתיים נוספות מארד, בן אליזרוב בן ה-11 שזכה בשתי מדליות כסף ושתיים מארד, רואי עפרוני בן ה-13 שקטף שתי מדליות ארד ודנית נגריס בת ה-11 שזכתה במדליית ארד אחת.

המאמנת הראשית של קבוצת הצעירים, שלומית פרייס, אמרה לאחר התחרות: "מדובר בשנה ראשונה של עבודה בפורמט הנוכחי ואני שמחה לראות כי כבר באליפות הראשונה קצרו השחיינים חלק מהפירות. זו התמורה על עבודה קשה ונכונה, אשר אנו בטוחות כי תביא עוד הצלחות רבות למכבי קריית אונו הן בגילאים הצעירים והן בייצוא שחיינים לבוגרים. חשוב להודות גם למנהל האגודה אריק שפץ על מתן התנאים להצלחה, וכמובן להורים שתמיכתם היא המפתח לכל הישג".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פעילות המשטרה

אור יהודה: קטין נתפס נוהג על אופנוע ללא רישיון