יום רביעי , אוגוסט 21 2019
דף הבית / קריית אונו / קריית אונו – השר ישראל כץ חנך את הרמזור החדש

קריית אונו – השר ישראל כץ חנך את הרמזור החדש

היום, התארח בקריית אונו שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ח"כ ישראל כ"ץ, לרגל חנוכת צומת לוס אנג'לס - לוי אשכול. הסבת הכיכר הינה חלק מפרוייקט "מהיר לעיר" (מתן העדפה לתחבורה ציבורית) וקריית אונו הינה העיר הראשונה המיישמת את הפרוייקט הלכה למעשה

השר ישראל כץ בקריית אונו

הסבת הכיכר בין הרחובות לוס אנג'לס -לוי אשכול לצומת מרומזרת, היא חלק ממהלך, שמטרתו למגר את תאונות הדרכים ולהקל על הכניסה והיציאה מקריית אונו. במהלך טקס חנוכת הכיכר, הודה ראש העיר ישראל גל לשר התחבורה על שיתוף הפעולה ועל כך שנענה לבקשתו מלפני כשנה וחצי להחליף את הכיכר בצומת מרומזר.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו : "ברצוני להודות לשר התחבורה על כך שטרח להגיע ביום גשום וסוער לעיר שלנו. השר מקדם את נושאי התחבורה במדינה כבר 9 שנים ועשייתו ניכרת. מוקדם יותר שוחחתי עם השר על התכנית המתגבשת שלי להקלה משמעותית בעומסים התחבורתיים. הקלה זו כוללת בין השאר, מציאת פתרונות תחבורתיים לכיכר הנשיא, כיכר קציר, תגבור התחבורה הציבורית בין קריית אונו לתל אביב ולמתחמי התעסוקה השונים. בנוסף ביקשתי מהשר לקדם את הקמת המחלף על כביש 471, ממזרח למחלף אונו, כדי להפחית משמעותית את מספר כלי הרכב של מי שאינם תושבי העיר והחוצים אותה כדי להגיע ממקום למקום."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תיכון בן צבי קריית אונו

תיכון בן צבי בקריית אונו – מגמה חדשה לדיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית