שבת , אוגוסט 8 2020
דף הבית / חטיבת ביניים אנתרופוסופית חדשה בקריית אונו

חטיבת ביניים אנתרופוסופית חדשה בקריית אונו

מועצת העיר קריית אונו אישרה את הרחבת מתחם בית הספר האנתרופוסופי "בראשית" לטובת "מסלול צומח" לחטיבת ביניים ראשונה.

אנתרופוסופי קריית אונו

בשנת הלימודים הקרובה תפתח לראשונה כיתה ז' במסגרת בית הספר אנתרופוסופי  בקריית אונו, מתוך שאיפה שלמסלול יתווספו בהמשך כיתות ח' ו-ט'. בקריית אונו קיים בית ספר אנתרופוסופי יסודי (שש-שנתי) משנת 2010, הפועל ברישיון משרד החינוך כמוסד מוכר שאינו רשמי ולפיכך, מתוקצב באופן חלקי בלבד על ידי משרד החינוך. הבעלות הרשומה על בית הספר היא של עמותת רימון (ע"ר), עמותת הורים לקידום חינוך ולדורף בקריית אונו, שפועלת במרץ על מנת להפוך את בית הספר למוכר ורשמי. כצעד ראשון, הרחבת המתחם וטווח הגילאים הוא בשורה חשובה להורים ולתלמידים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


רון מלכה מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "אנו גאים על החינוך הפלורליסטי והמגוון שמציעה העיר לתלמידיה בכל אחד מהשלבים שהילדים עוברים במערכת החינוך הנפלאה שלנו. בית הספר "בראשית" פועל מספר שנים בהצלחה וזוכה לביקוש גדול ללמוד בו, מכל האזור, ההולך ומתרחב מידי שנה. לפיכך, הגיעה הנהלת העיר למסקנה כי בשלה העת להפוך את בית הספר למוכר ורשמי וכן לאפשר לו לצמוח לכיתות חטיבת ביניים אשר יהוו פתרון ומסגרת המשך לבוגרי השלב היסודי בבית הספר. אנו מאחלים לבית הספר הצלחה רבה, יחד עם תודה מיוחדת להנהגת ההורים של בית הספר על שיתוף הפעולה והשיח הפורה"

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

חן ונאור. Joe and Go צילום: צוות בית הקפה

קופצים כיתה: חברי הילדות שהגשימו חלום