יום שלישי , יולי 23 2019
דף הבית / מעקב – שיפור משמעותי בדואר קריית אונו

מעקב – שיפור משמעותי בדואר קריית אונו

רשות הדואר פתחה סניף עצמאי של פוסט shop, בחלקו האחורי של סניף הדואר המרכזי. זכיין אשר מפעיל במקום חנות מחשבים וסלולר בנוסף למסירת חבילות דואר . להפתעת הלקוחות, אין תור בכלל. כזכור לפני כחודש נערכה פגישה בין ראש העיר ישראל גל למנכל הדואר, בה הובטח שיפור משמעותי עד ראש השנה

דואר בקריית אונו
דואר בקריית אונו

תושבי קריית אונו יכלים לנשום לרווחה. העיר שתושביה אוהבים מאוד לעשות קניות ברשת ומזמינים אלפי חבילות דרך האינטרנט בכל חודש, זוכים בימים אלו לשיפור משמעותי של חלוקת דברי הדואר בסניף המרכזי ברחוב שלמה המלך. לא עוד תורים ארוכים והמתנה של 50 דקות לקבלת חבילות. לפני כשלושה שבועות נפתחה בחלקו האחורי של הסניף, חנות עצמאית בשם פוסט shop, שם מחלקים את דברי הדואר והחבילות המהירות וללא המתנה. החנות שהיא סניף שני, של הרשת, ובבסיס הרעיון שלה, משמשת כמעבדת תיקונים לסלולאר מחשבים וכו, במקום ניתן לרכוש מגוון מוצרים חשמליים מסוגים שונים במחירים נוחים, לצד קבלת דברי דואר.

החל מפתיחת החנות לפני כשלושה שבועות, מגיעים בממוצע כ500 לקוחות ביום לאסוף חבילות, שהעות הפעילות של הסניף מהשעה 9 בבוקר עד 19 בערב, רצוף בכל ימות השבוע. הדבר הקל באופן משמעותי את השירות גם בסניף הדואר הראשי בעקבות ההפרדה של תחום החבילות למקום אחר. התושבים שמגיעים אל החנות מרוצים מאוד מזמן ההמתנה הקצר והשירות האדיב והחייכני של הצוות.

הקונספט של חלקות חבילות בבתי עסקים שונים כבר קורה ברחבי הארץ אך כאן מדובר על זכיין שיושב בתוך סניף הדואר, ומנהל את מחסן החבילות המרכזי, דבר המקצר את אופן חלוקת החבילות והפרדתן משאר שירותי סניף הדואר.

דניאל טריסקר ומיקי בן דוד, הם בעלי רשת פוסט shop, המביאים איתם רוח חדשה ומחויבות לשירות מקצועי ומהיר והתוצאות לא מאחרות להגיע, אלפי תושבי העיר כבר ביקרו במקום ומרוצים משיפור השירות.
על פי הסיכום בין ראש העיר ישראל גל למנכל הדואר בפגישתם בחודש אוגוסט, התחייב הדואר לפתוח מרכז מסירה עם שעות גמישות ושיפוץ הנראות של חזות הסניף, מה שעדיין לא קרה בפועל. בנוסף התחייבו בדואר לאתר זכיין נוסף לפתיחת נקודה נוספת בעיר, גם זה עדיין לא קרה.

מרשות הדואר נמסר – אנו שמחים לבשר כי בימים אלה נפתח להרצה מרכז למסירת חבילות "פוסט שופ", צמוד  לסניף הדואר בשלמה המלך,וכבר כעת אנו רואים שיפור משמעותי בזמני ההמתנה בסניף. בנוסף, אנו נמצאים בתהליך מכרז לאיתור סוכן, אשר יפתח בעיר סוכנות דואר נוספת לרווחת התושבים. אנו מאחלים חג שמח לתושבי קרית אונו ומאמינים שפתיחת שתי היחידות הנוספות,תפחית משמעותית את זמני ההמתנה בסניף המרכזי, ותסייע במתן מענה לקצב ההזמנות הגובר בעיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה