יום שלישי , אוגוסט 20 2019
דף הבית / חדשות קריית אונו / צעדת האביב בקריית אונו

צעדת האביב בקריית אונו

בשבוע שעבר התקיימה בקריית אונו צעדת האביב בסימן 70 שנה למדינה ובסימן 70 שנה לספורט בישראל בהשתתפות של כ- 10,000 תושבים שצעדו בשני מסלולים מעגליים ברחבי העיר, שהחלו והסתיימו בפארק רייספלד.

צעדת האביב בקריית אונו
צעדת האביב בקריית אונו

הצעדה התקיימה ביום נאה ובהיר וכבר בכניסה לפארק ניכרה באוויר רוח ספורטיבית ואווירת חג, עת פקדו את המקום ילדי בתי הספר ובני הנוער, תושבים ומשפחות מהעיר ומערים סמוכות, בני גיל הזהב וגמלאים. ההזנקה לוותה בבלונים שהופרחו באוויר והצועדים יצאו לדרך במסלול שבחרו: מסלול של 6.5  ק"מ למיטבי לכת או מסלול של 3 ק"מ המותאם למשפחות.

לכתבות נוספות:
פורסמו המכרזים למרכז העסקים והבילוי בצומת סביון
רוצים לגרש את הילד אנג'לו

הצעדה התקיימה בסדר מופתי, ברמת בטיחות גבוהה ובמורל גבוה. לאורך הדרך הוצבו ברזיות מים לטובת המשתתפים, נגנים ולוליינים ששימחו אל הצועדים, נגני ה"צוללת האדומה" בקטעי מוסיקה והופעות של ילדי החוגים במתנ"ס העירוני. כל אלה תרמו לאווירה המיוחדת.בסיום הצעדה נערך הפנינג המוני בפארק, דוכנים ססגוניים, הופעה של תזמורת הקונסרבטוריון ופעילות ספורטיבית עניפה לילדים, סדנאות איפור, מיני גולף, "מתנפחים" והפרחת בועות סבון. דני דבורין, עיתונאי וכתב ספורט ותיק, הנחה את האירוע, שבתחילתו הוענקו אותות הוקרה לספורטאי עבר מצטיינים מוטל'ה שפיגל ויעל ארד, שכיבדו את העיר בנוכחותם.

האירוע התקיים בניצוחו של ישראל שצ'וצ'ינסקי, מנהל אגף הספורט, בשיתוף פעולה מלא עם  אגף החינוך, אגף שיפור פני העיר, אגף חירום ובטחון ומשטרת ישראל. מהעירייה נמסר שהצעדה מהווה הזדמנות למפגש קהילתי ומשפחתי באווירה ספורטיבית ושהעירייה תמשיך לקדם את תחומי הספורט העממי ואת המודעות לחשיבות אורח חיים בריא בקרב תושבי העיר בני כל הגילאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תיכון בן צבי קריית אונו

תיכון בן צבי בקריית אונו – מגמה חדשה לדיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית