יום חמישי , נובמבר 21 2019
דף הבית / קריית אונו / "שיא של שחיתות" – שלי יחמוביץ בקריית אונו

"שיא של שחיתות" – שלי יחמוביץ בקריית אונו

"פרשת הצוללות היא מבחינתי קריסתה של המדינה על ערכיה ויסודותיה. לא פחות" – אמרה ח"כ שלי יחימוביץ, בבוקר "שבתרבות" בקריית אונו

ישראל גל

ח"כ יחימוביץ, אשר התארחה בשבת האחרונה באירוע "שבתרבות" שנערך באולם הקריה האקדמית בקריית אונו, בהנחיית העיתונאי אבי בטלהיים, הגדירה את בחירתו של אבי גבאי ליו"ר מפלגת העבודה כתקווה גדולה לשינוי. לדבריה, "מפלגת העבודה הוכיחה כי היא חפצת החיים והיא תעזור לאבי גבאי בכל דרך, להביא למהפך פוליטי בבחירות הבאות.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בלתי נתפס שגזלו כאן את הביטחון של מדינת ישראל ואת כספי הציבור. זה שיא שלישי חדש של ציניות ושחיתות" – אמרה חברת הכנסת יחימוביץ והוסיפה, כי פרשת בזק חמורה מאוד גם היא. בנוסף ציינה כי היא משוכנעת שלא ירחק היום בו תיפתח חקירה פלילית גם בעניין מתווה הגז. בתשובה לשאלה על כישלונה בהתמודדות על ראשות ההסתדרות אמרה יחימוביץ': "לא שיערתי את היקף השחיתות במנגנון ההסתדרותי ואת היקף הזיופים. הדברים יתבררו בתביעה שהגשתי לביהמ"ש".

עוד השתתפו ב'שבתרבות' בקריית אונו ההיסטוריון והסופר פרופ' מיכאל בר זהר שדיבר על ספרו החדש "החודש הארוך ביותר" במלאת 50 שנה למלחמת ששת הימים. בר זהר ריתק את הקהל בגילויים על תקופת ההמתנה שלפני פרוץ המלחמה ועל ירידתו הסופית מהבמה הפוליטית של דוד בן  גוריון בעקבות המלחמה. העיתונאי יעקב אחימאיר חתן פרס ישראל לתקשורת, מתח ביקורת על הדרך בה החליטה הממשלה לפרק את רשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אופק יעקובוביץ' (משמאל) על הפודיום. צילום: הילה ארנליב, באדיבות מכבי ישראל

הישגים לשחייני קריית אונו באליפות מכבי