יום שבת , אוגוסט 24 2019
דף הבית / קריית אונו / שר השיכון הגיע לקריית אונו

שר השיכון הגיע לקריית אונו

שר הבינוי והשיכון, יאוב גלנט הגיע לקריית אונו לבחון מקרוב התקדמות תוכניות התחדשות עירונית, תכנון קו הרכבת הקלה, ופרויקט הדיור הציבורי עמיגור. ראש העיר ישראל גל - "השר שיבח אתע בודת גורמי התכנון וההנדסה בעיר וציין כי הוא רואה בקריית אונו כמודל ליישום בערים נוספות בארץ"

שר השיכון יואב גלנט בביקור בקריית אונו

בשבוע שעבר התארח שר השיכון והבינוי ח"כ יואב גלנט בקריית אונו. השר, אשר הגיע בליווי צוות נרחב ממשרדו, נפגש עם ראש העיר ישראל גל, עם ממלא מקום ראש העיר רון מלכה, המשנה לראש העיר עמי כחלון, מנכ"ל העירייה, מהנדסת העיר ומנהלי האגפים.
השר גלנט  קיבל סקירה אודות הנושאים שעל סדר היום בעיר: תכנון קו התכלת של הרכבת הקלה שיעבור בעיר, ההתחדשות העירונית, ומתן פתרונות לדיירי הדיור הציבורי.
השר סייר גם בשכונת אונו הירוקה, שהינה פרוייקט הפינוי בינוי הראשון בארץ וקיבל הסבר על המעבר מבתי רכבת מתפוררים למבנים חדשים ומתקדמים. כמו כן, סייר השר בבית הדיור המוגן של "עמיגור" ברחוב ירושלים, אשר הינו מבנה הציבור הראשון בארץ ששופץ במסגרת תמ"א 38 וכך אפשר הכפלת מספר דירות הדיור הציבורי הנמסרות לקשישים מקריית אונו במחיר סמלי.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו מסר: "גאוותי על כך שבדברי הסיכום לסיור, השר גלנט שיבח את ההתנהלות המקצועית של העירייה, של גורמי התכנון וההנדסה וציין כי הוא רואה בקריית אונו כמודל ליישום בערים נוספות בארץ."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חנוכת מרכז אמנויות בתיכון בן צבי

תיכון בן צבי בקריית אונו זכה להוקרה על הישגים חברתיים ולימודיים