יום שלישי , נובמבר 12 2019
דף הבית / קריית אונו / תלמיד מקריית אונו זכה בתחרות באיראן

תלמיד מקריית אונו זכה בתחרות באיראן

ניר שלמון, תלמיד תיכון בן צבי בקריית אונו חזר לפני מספר ימים ארצה לאחר שזכה במדליה באולימפיאדת המחשבים שנערכה באיראן. ניר נסע לשם כך לעיר אינופוליס שברוסיה ומשם התחרה יחד עם חבריו לנבחרת ישראל עקב אי יכולתם להגיע לאיראן.

מחשבים

אולימפיאדה מדעי המחשב, שהתקיימה בפעם ה-29, בה השתתפו 84 מדינות מתוכן, נבחרת ישראל, בה לקח חלק ניר שלמון, השתתפה מרחוק, מאתר מיוחד שהוקם עבור המתמודדים בכחול-לבן. ישראל דורגה במקום 21 ואילו במקום הראשון זכתה נבחרת יפן. אחריה דורגו רוסיה, סין ואיראן. משרד החינוך תמך בנבחרת ישראל והכשרתה התבצעה באוניברסיטת תל אביב. ראש הפרויקט, ד"ר דוד גינת, והמאמנים – ניר לביא, חנית גלילי ודניאל הדס מאוניברסיטת תל אביב – הכשירו וליוו את התלמידים לאורך התחרות.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


ישראל גל ראש עיריית קריית אונו ורון מלכה מ"מ וסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ברכו את הזוכה: "הזכייה של ניר שלמון כחלק מנבחרת ישראלית היא גאווה למשפחתו , לתיכון בן צבי ולעיר קריית אונו כולה. הכישרונות הרבים במערכת החינוכית שלנו הם פורצי דרך וגבולות תרתי משמע. ניר מצטיין בתיכון בן צבי, התחרה מעיר ברוסיה בתחרות המתקיימת באירן, מה שאומר ששום סכסוך פוליטי או חרם לא יכולים לעצור את הכישרון והקדמה. אנו שמחים שההשקעה בתיכון בן צבי מניבה הישגים והצלחות לא רק ברמה הארצית אלא גם במישור הבינלאומי. כל הכבוד למנהלת בית הספר ולצוותים החינוכיים בתיכון בן צבי המצויין שלנו."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ישיבת חירום בעיריית יהוד

בדרך למלחמה? גם מחר לא יתקיימו לימודים בבקעת אונו