יום שלישי , נובמבר 19 2019
דף הבית / חדשות חמות / 14 מדליות זהב לשחייני קריית אונו

14 מדליות זהב לשחייני קריית אונו

עונת השחייה תמה בשבוע שעבר עם אליפות ישראל, כאשר שחייני מכבי קריית אונו שוב הוכיחו כי מדובר באחת מהאגודות המובילות בארץ. השחיינים בכחול עמדו על הפודיום לא פחות מ-47 פעמים, כאשר 14 מתוכן היו עם מדליית זהב על הצוואר.

שחייה

באליפות הנוער והבוגרים צברו השחיינים לא פחות מ-29 מדליות אצל הבנות הצטיינו במיוחד מאי לווי, שצברה חמש מדליות, מתוכן שלוש מזהב ושתיים מכסף ושירה אשכנזי, שגרפה שלושה ניצחונות במשחי הגב. גם שירה פייגין (שלוש מדליות כסף), ניבה נחמד (זהב וכסף), רומי ניצה (פעמיים ארד), אור אלגד (ארד) ואניטה מטלניצקי (ארד) ראויות לציון. אצל הבנים היה גל הדר מעל כולם, כאשר גרף חמש מדליות אישיות, מתוכן שתיים מזהב. רון ליסנינסקי ואלון עפרוני הפגינו יכולת גבוהה גם הם עם שלוש מדליות כל אחד, כשיונתן יוגב הוסיף מדליית זהב אחת גם הוא.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


באליפות הצעירים גרפו שחייני קריית אונו 18 מדליות, כאשר שתיים מתוכן היו במשחי השליחים היוקרתיים. יובל אשד, ענבר דנציגר ויהב חלג זכו בארבע מדליות כל אחד, מור זיידרמן זכה בשתיים ונבו בינו ורואי עפרוני עלו על הפודיום פעם אחת כל אחד גם הם.

הייתה זו האליפות האחרונה של המאמן הראשי של האגודה, אייל גפני, אשר עוזב לאחר 19 שנים בהן הגיעה הקבוצה להישגים אדירים ברמה הארצית והבינ"ל. מי שמונה במקומו של גפני הוא אלון קליימן, אשר היה בעצמו שחיין בולט באגודה בעבר ובשנים האחרונות שימש כמאמן ראשי במספר אגודות מובילות.
מנהל האגודה, אריק שפץ, אמר לאחר האליפות: "אנחנו מודים מקרב לב לאייל על השנים המוצלחות באגודה ומאחלים בהצלחה לאלון, אשר אנו בטוחים שימשיך להצעיד את האגודה להישגים. אני מברך את השחיינים על העונה המוצלחת, הם הוכיחו פעם אחר פעם את יכולתם הגבוהה ולא בכדי מכבי קריית אונו הוא אחד המועדונים המובילים בארץ כבר שנים רבות".
צילום: מורן ביטון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אאורה בן שמן

זינוק של 135% בהכנסות אאורה השקעות