יום ראשון , דצמבר 15 2019
דף הבית / נעצר סוחר שמכר סמים לתלמידים בקריית אונו

נעצר סוחר שמכר סמים לתלמידים בקריית אונו

הלם בקריית אונו - לפחות תשעה תלמידים מבתי ספר שונים הודו כי רכשו סמים מסוג מריחאונה מסוחר סמים בן 18 מקריית אונו שהגיע מחוץ לכותלי בית הספר.

נעצר סוחר סמים בן 16
הצילום להמחשה

חקירה סמויה של בלשי הנוער  של משטרת מסובים אשר פעלו בחודשיים האחרונים בין מספר בתי ספר בקריית אונו, עברה לשלב הגלוי עם מעצרו של חשוד בסחר בסמים, צעיר בן 18  תושב קריית אונו, אשר חשוד כי הגיע למכור סמים לתלמידים צעירים מחוץ לבתי הספר בעיר.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות קריית אונו – להצטרפות


אם פעם המילה סוחר סמים היתה נחשבת לדמות עבריינית ומפחידה, היום זה כבר יכול להיות הבן של השכנה המחפש לעשות כסף קל. כל מה שצריך לעשות להתחבר לאפליקציות המקשרת בין סוחרים ללקוחות, והסמים מגיעים עם שליח אפילו עד הכניסה לבית הספר.

פרשת סמים ביהוד

אפליקציית טלגראס, היא דוגמא לאחת מיני אפליקציות. שם נמצאים סוחרי סמים אשר לרוב מוכרים, מריחואנה, חשיש וכדורי חגיגת. חלק מהסוחרים מצהירים כי אינם מוכרים לקטינים. התלמידים נכנסים לאפלקציה, יוצרים קשר ישיר עם הסוחר בצורה אנונימית, הוא מבקש מהם פרטי זיהוי כמו הפרופיל שלהם באינסטגרם, בודק אם מדובר בפרופיל אמיתי ולא בשוטר, נקבע מיקום סטרילי, הסוחר מגיע עם שקית ובה הסם, התלמיד מגיש שטר וכך מתבצעת רכישה.

ממידע מודיעיני שהגיע לבלי הנוער בתחנת מסובים אודות עסקאות סמים סביב בתי הספר בעיר, החלו לפעול בצורה סמויה חוקרים ובלשים ואספו ראיות כנגד צעיר, תושב העיר בן 18, אשד חשוד כי במספר הזדמנויות מכר סמים לקטינים.

במהלך החקירה נגבו עדויות ממספר רב של תלמידים, תשעה מהם כבר הודו כי רכשו מהחשוד סמים. המשטרה עצרה את הסוחר ובית המשפט האריך את מעצרו והחקירה בעינינו נמשכת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פונה באמבולנס לבית החולים

פצוע בינוני ופצוע קל בתאונה בכניסה ליהוד