יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / קריית אונו: תלמידות שז"ר יוזמות

קריית אונו: תלמידות שז"ר יוזמות

בתחילת השבוע שעבר הגיעו לפגישה עם ישראל גל, ראש העיר קריית אונו, ארבע בנות כיתה ט' מחטיבת הביניים שז"ר במסגרת פרויקט אקטיביזם שכבתי בבית הספר, שבו הן לוקחות חלק בקבוצה בת שמונה משתתפים.

פגישה עם ראש העיר לקבוצת אקטיביזם משזר - ישראל גל, נגה בר שלום, רומי דוד, הילה פיין ואגם גולן. צילום: דוברות העירייה
פגישה עם ראש העיר לקבוצת אקטיביזם משזר - ישראל גל, נגה בר שלום, רומי דוד, הילה פיין ואגם גולן. צילום: דוברות העירייה

הבנות – נגה בר שלום, הילה פיין, רומי דוד ואגם גולן, הגיעו לפגישה יזומה עם ראש העיר במטרה להציג בפניו את הפרויקט שהקבוצה בחרה – קידום סלילת שבילי אופניים בעיר, ועל מנת לקבל את תמיכתו.

הן הציגו בפניו את מפת העיר עם סימוני השבילים שמוצעים על ידי חברי הקבוצה וזכו לשמוע ישירות מראש העיר על תכניות העירייה בתחום זה. ישראל גל התייחס לרעיונות של הבנות בכובד ראש ואף הציג בפניהן את המתווה המתוכנן לשבילי האופניים בעיר בדרך לוי אשכול, בדרך דורי, בדרך בן גוריון, ברחוב שלמה המלך ובשכונות החדשות בפאתי העיר.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

ביחד, ניתחו את האתגרים הצפויים ברחובות הוותיקים, בעלי החנייה המוגבלת. הבנות שמעו על התקציב הרב שהעירייה מתכוונת להשקיע בפרויקט העתידי וקיבלו את תמיכת ראש העיר להמשיך בשלבים הנוספים במיזם האקטיביסטי, כולל גיוס תמיכת הציבור באמצעות פנייה לתושבים ברחובות מרכזיים וצרים ובגיוסם למען המטרה.

ראש העיר הסביר לבנות את ההבדל בין קביעת עובדות בשטח לבין שיתוף ציבור והמליץ להן על דרכי פעולה, כגון הכנת שאלונים וסקרים לקידום הנושא. התלמידות יצאו מהפגישה נרגשות, מרוצות ועם הרבה רעיונות איך להתקדם בעבודת הקבוצה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו