יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / תלמידים למען תלמידים בקריית אונו

תלמידים למען תלמידים בקריית אונו

גם השנה התגייסו בני הנוער בקריית אונו לפרויקט "תלמידים למען תלמידים" והתייצבו במהלך השבוע בסמוך ל"אופיס דיפו" בקניון קריית אונו כדי לאפשר לאנשים המעוניינים לרכוש ציוד לבית הספר כתרומה, לקראת שנת הלימודים שבפתח, עבור תלמידים ממשפחות נזקקות, המוכרת והמטופלות על ידי האגף לשירותים חברתיים בעירייה

תלמידים למען תלמידים בקריית אונו

לשם כך, התייצבו, בשבוע שעבר, בכל אחד מימות השבוע,  נציגים ומדריכים מתנועות הנוער בעיר ואספו ציוד לבית הספר לטובת תלמידים ממשפחות נזקקות.  לאנשים ולהורים שהגיעו עם ילדיהם לקניות, כל שנותר היה לבחור את גובה ההשקעה, לרכוש פריט אותו הם מעוניינים לתרום ולמסור אותו למתנדבים במקום.

מדובר על פרויקט ייחודי, ביוזמה ובהובלה של יחידת ההתנדבות העירונית בשיתוף עם מחלקת הנוער בעיר ו"אופיס דיפו". מטרת הפרויקט היא לעודד הורים וילדים לתרום ציוד חדש לבית הספר כך שתחושת ההתחדשות האופפת את השבוע הראשון ללימודים, תורגש אצל כולם. במסגרת שיתוף הפעולה עם "אופיס דיפו", העניקה החנות 20% הנחה על ציוד שנתרם במטרה לעודד את הקונים להשתתף בפרויקט חשוב זה. יחד עם זאת, ניתן היה להביא למקום ציוד שנקנה בחנויות אחרות. המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מצידה, קיבלה את הציוד ממתנדבי ליונס ששינעו אותו למשרדי האגף, ודואגת ליצור ערכות לימודים חדשות מהתרומות ולמסור אותן למשפחות הזקוקות לכך. בשנה שעברה ניכרה שמחה רבה בפני התלמידים שזכו לערכות ויכלו להגיע לבית ספר עם ציוד חדש, כאחרון הילדים ומצפים שכך יקרה גם השנה.

 

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

בתמונה: מדריכי תנועת הנוער העירונית צב"ר, ראש העיר ישראל גל, והצוות המקצועי של העירייה.

צילום: דוברות העירייה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו