יום שני , אפריל 6 2020
דף הבית / הורים מקריית אונו מודאגים – האם האנטנות מפיצות קרינה מסוכנת

הורים מקריית אונו מודאגים – האם האנטנות מפיצות קרינה מסוכנת

על גג הבניין ברחוב שלמה המלך בקריית אונו סמוך לבתי ספר וגני ילדים מוצבים מתקני שידור רבי עוצמה. בדיקת הקרינה של האחת האנטנות התבצעה בינואר 2018 והיה תקף לשנה. ההורים מאוד מודאגים. עיריית קריית אונו מרגיעה - "התוצאות הבדיקות מתחת לרף הקבוע בתקנות, אינן מדאיגות כלל"

אנטנה סלולרית בקריית אונו

הורים מודאגים פנו למערכת אונו ניוז בעקבות מידע שנמצא באתר המשרד לאיכות הסביבה, בו נמסר כי האנטנה הממוקמת מול קריית החינוך וגני הילדים בקריית אונו פג תוקפה של בדיקת הקרינה לפני כחצי שנה ואין מידע על נתוני הקרינה ומסוכנותם לבריאות התושבים והתלמידים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


אנטנה סלולרית בקריית אונו

ואכן בדיקה באתר המשרד לאיכות הסביבה, מראה כי על גג הבניין ברחוב שלמה המלך 6 נמצא מתקן שידור של בזק, מוצב על תורן  ולידה אנטנה סלולרית של חברת סלקום בה בוצעה בדיקת קרינה בתאריך 8.1.2018 ותוקף הבדיקה לשנה.

ההורים המודאגים ביקשו לברר את רמת המסוכנות של האנטנה ומה מידת הקרינה שהיא מפיצה, כאשר מעבר לכביש נמצאים אלפי תלמידים בכיתות.

אנטנה סלולרית בקריית אונו

מעירייץ קריית אונו נמסר – קריית אונו היתה בין הערים הראשונות אם לא העיר הראשונה במדינה שהצטיידה עוד לפני מספר שנים במערכות מתקדמות לניטור רציף של קרינה במוסדות החינוך בעיר, מתוך מודעות וזהירות מונעת. בקריית החינוך קיימות מערכות לניטור רציף של עוצמות הקרינה והעירייה נמצאת במעקב רציף, בכדי לשמור על בריאות התלמידים.

תוצאות הבדיקות הרציפות הינן תקינות והינן באופן מובהק מתחת לרף. עוד יצוין, כי בהתייעצות שהתקיימה היום במענה לשאלתכם, בין רכזת איכות הסביבה בעירייה לבין רכז בטיחות קרינה במחוז תל אביב של משרד הגנת הסביבה, הודגש בפנינו כי תוצאות הבדיקות הרציפות המופיעות במערכות המתקדמות שלנו, הינן מתחת לרף הקבוע בתקנות, אינן מדאיגות כלל וכל שיש לעשות הינו להמשיך בבדיקות השוטפות כפי שאנו עושים כל העת באופן רציף.

אנטנה סלולרית בקריית אונו

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ידידים בדרכים. צילום: צח תקומי

בקעת אונו: ידידים בדרכים